زویا اختر و دیگران با موفقیت گرد هم آوردن بزرگترین شخصیت برای من برای هند ابتکار

زویا اختر و دیگران با موفقیت گرد هم آوردن بزرگترین شخصیت برای من برای هند ابتکار – سرگرمی

به روز شده: مارس 04, 2020, 11:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ابتکار شده است ساخت عناوین همیشه از آن اعلام شد با همه منتظر این رویداد به زندگی

Zoya Akhtar. Picture courtesy/PR

زویا اختر. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

زویا اختر پیشگام وقتی که می آید به فکر کردن خارج از جعبه و ارائه بهترین محتوا. مدیر آن را انجام داده است یک بار دیگر با “من برای هند initative” برای کمک به کاهش اثرات Covid-19.

ابتکار شده است ساخت عناوین همیشه از آن اعلام شد با هر کس در حال انتظار برای رویداد زندگی می کنند. پوشا بیش از چهار ساعت Facebook live رویداد دیدم 85+ مشاهیر از بالیوود در بخشی از آن جمله مشهور بین المللی مانند ویل اسمیت و میک Jagger پیوستن به در نیز همراه دیگران است.

این رویداد را دیدم هنرمندان انجام اجراهای مختلف در ایمنی از خانه های خود به جمع آوری پول برای GiveIndia.org برای حمایت از کارگران خط مقدم مبارزه با Covid-19 همه گیر و همچنین برای کمک به مردم مانند دستمزد روزانه کارگران که تحت تاثیر قرار به دلیل بحران جاری.

دیدگاه برای کنسرت سه جانبه: برای سرگرم کردن آن قفل شده را در خانه های خود. به پرداخت ادای احترام به کسانی که در حال کار بر روی مقدم است. و به جمع آوری کمک مالی برای کسانی که هیچ کار و هیچ خانه و نمی دانم که در آن وعده غذایی بعدی خود را از آینده است.

نیازی به گفتن نیست, این کنسرت یک موفقیت بزرگ بود و موفق به جمع آوری مقدار قابل توجهی از منابع مالی است که در واقع به نفع کسانی که در نیاز. “من برای هند’ ابتکار سازماندهی شده توسط زویا اختر و Karan Johar.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im