زویا اختر: رویایی که همیشه به ارمغان می آورد راه گشا محتوای

زویا اختر: رویایی که همیشه به ارمغان می آورد راه گشا محتوا – سرگرمی

انتشار: Mar 26, 2020, 08:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

زویا اختر با موفقیت موفق به بافتن یک داستان پیچیده-خط است که بینندگان گیر به.

Zoya Akhtar. Picture/PR

زویا اختر. تصویر/روابط عمومی

زویا اختر است, کارگردان و فیلمنامه نویس است که فراهم می کند فیلم هندی صنعت با معنی سینما. صعودی دیگر به محتوای این است که بسیاری از آنها نیز تجاری گیشه بازدید. مدیر با موفقیت موفق به بافتن یک داستان پیچیده-خط است که بینندگان گیر به.

پس از تماشای زویا اختر, فیلم های مخاطبان از این فیلم هندی صنعت است که همیشه در سمت چپ با چیزی به بازگشت به خانه. هر فیلم کارگردان باعث می شود ما فراهم می کند با برخی از درس زندگی و به خوبی می توانم شما را به آن ؟ آیا شما احساس می کنید آن است ؟ آیا شما احساس می کنید جای تعجب که چگونه او آشکار نگاه بسیار زیبا ؟ بله!

ما می توانیم نگاهی به فیلم ‘Zindagi Na Milegi Dubara(ZNMD)” که برنده دو جایزه در 59 ملی جوایز فیلم در بهترین Audiography و بهترین طراحی رقص دسته. همچنین برنده چندین جوایز منطقه ای عمدتا برای “بهترین فیلم” و “بهترین کارگردانی” که شامل Filmfare Awards, Stardust Awards, Zee Cine Awards, IIFA Awards, صفحه نمایش, جوایز و جوایز فیلم آسیا. اما مهمتر از این فیلم به ما آموخت چند چیز مانند چگونه زندگی خیلی کوتاه است بنابراین ما باید بیشتر از هر لحظه ای در حال حاضر و یا چگونه ما باید جرات به انجام و یا می میرند در ترس است. این فیلم همچنین کامل سلام به amigos.

این کارگردان سال گذشته با شکوه فیلم ‘خندقها پسر’ همچنین برنده چندین جایزه و نیازی به گفتن باقی می ماند نزدیک به هر هزاره قلب. آن برنده 13 جایزه در 65 فیلم فیر جایزه بیشترین جوایز برای یک فیلم در یک سال در کنار, این فیلم برنده 12 جایزه در 26 صفحه نمایش جوایز و 9 جایزه در Zee Cine Awards.

خندقها پسر بود و همچنین هند ورود رسمی به 92 مراسم اهدای جوایز اسکار برای بهترین بین المللی فیلم سینمایی دسته اگر آن را نامزد دریافت جایزه. این فیلم کامل تجسم مدرن رپ صحنه و کمک به رپ صحنه به رشد در هند است. آن را به ما آموخت چگونه الهام بخش است که در همه جا و چگونگی آن مهم است برای حفظ یادگیری از محیط اطراف خود است. اما اگر آن نبود چشم انداز و ماموریت همراه با زویا را با هنرمندی تمام آن را نمی خواهد به عنوان واقعی هنر و صنعت خود را به نظر می رسد!

هنگامی که این یک نمایش خاص آمد و شد بهترین روایت است که برنده قلب و چشم خود را برای دستیابی به موفقیت محتوا – ساخته شده در بهشت است. زویا اختر نیز dabbles به سری آمریکا تلویزیون در سیستم عامل های دیجیتال. ساخته شده در بهشت تا به حال یک تصویر واقعی برای پس زمینه کون بزرگ, چاق, هندی, مراسم عروسی است و بسیاری وجود دارد که ما می توانیم از این سری است. این سری تا به حال یک داستان غیر متعارف خط بود که در عین حال یکی دیگر از ضربه بزرگ در صنعت فیلم و نوازنده آن را دوباره با مطلق ظرافت در عین حال یکی دیگر از پلت فرم.

زویا اختر فراهم می کند مخاطبان از فیلم هندی صنعت با جعبه دفتر بازدید که معنی دار داستان به آنها را تغییر فیلم هندی صنعت به سمت محتوای بیشتر محور رویکرد و آوردن یک بزرگتر تغییر در چشم انداز. یکی همیشه در انتظار برای او چه چیزی در فروشگاه برای ما بعدی و مدیر زویا, پوشیدن کلاه همه سحر و جادو است.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>