Zomato می پرسد tweeple اگر 2020 یک ظرف می شود, خنده دار, پاسخ

Zomato می پرسد tweeple اگر 2020 یک ظرف می شود خنده دار پاسخ ها – اخبار

انتشار: May 25, 2020, 18:15 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Zomato’s جیر بخوانید “اگر 2020 یک ظرف چه خواهد بود؟”

این یک واقعیت شناخته شده است که تا سال 2020 شده است وحشتناک که تا کنون با توجه به شیوع کروناویروس و پس از آن مستند های اعمال شده در کشور در سراسر جهان است. با زندگی آینده به وقفه و انتظار مردم برای چیزهایی که برای دریافت بهتر مواد غذایی و تحویل نرم افزار Zomato بودن خود خواسته پیروان خود را اگر چه 2020 یک ظرف.

Zomato را صدای جیر جیر بخوانید “اگر 2020 یک ظرف چه خواهد بود؟” برای توصیف چگونه خود را برای سال بوده است و تا کنون tweeple ارسال شده واکنش خنده دار. برخی از توصیف خود را از سال با حداقل غذا های مورد علاقه در حالی که برخی را با برخی از عجیب و غریب غذاهای آنها آمد در سراسر.

غذا تحویل غول جیر که نوشته شده بود روز جمعه به دست آورد بیش از 3200 دوست دارد و ترجمه 144 بار. در میان نظرات دریافت شده در پست های پیشین جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله توصیف او به عنوان “مواد زائد’.

در اینجا برخی از پاسخ بیشتر:

شما چگونه بود سال تا کنون ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de