Zoa Morani اهدا پلاسما برای بار دوم سهام یک تصویر از بیمارستان


Zoa Morani اهدا کرده است او پلاسما برای بار دوم. بازیگر به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر را مستقیما از بیمارستان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Zoa Morani

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Zoa Morani

تهیه کننده فیلم کریم Morani دختر و بازیگر Zoa Morani بهبود از Coronavirus ماه گذشته در ماه آوریل است. او تا به حال به اشتراک گذاشته یک پست طولانی در مورد همان. چند هفته پشتاو اهدا خون پلاسما-درمان مسیرهای پیاده روی برای COVID-19 درمان در بمبئی Nair بیمارستان.

و در حال حاضر او اهدا کرده است او پلاسما یک بار دیگر و به اشتراک گذاشته تصویر مستقیم از بیمارستان که در آن او می تواند دیده می شود که با کلیک یک ماسک. او مطرح شده و با صلح و پیروزی نشانه و نوشت: یک عنوان برای این علت است. او نوشت: – “اهدای پلاسما دور 2…آخرین بار آن کمک گرفتن از یک بیمار از ICU توجه داشته باشید از دکتر “امید همه بهبود covid بیماران آمده و خود را اهدا خون , u ممکن است قادر به کمک به کسی است.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

افراد مشهور, مربی یاسمین Karachiwala اظهار نظر در پست, گفت: – “این عالی است Zoa.” (sic) بازیگر Siddhanth کاپور نوشت: – “آنچه یک فرشته.” (sic) نه تنها Zoa اما خواهر او Crowne و پدر کریم Morani نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. همه آنها آزمایش منفی در ماه گذشته بودند و از بیمارستان مرخص شده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de