زین الدین زیدان: کلاسیکو مقابل بارسا نمی خواهد تصمیم عنوان

زین الدین زیدان: کلاسیکو مقابل بارسا نمی خواهد تصمیم عنوان – ورزشی

به روز شده: May 01, 2020, 12:36 IST | AFP | مادرید

هر دو تیم باید تحمل پر از دست انداز چند هفته اما بارسلونا می رسند در یک خلق و خوی بهتر پس از مادرید را 2-1 شکست منچستر سیتی در یکشنبه ساخته شده آن را یک پیروزی از پنج بازی برای زیدان را در کنار

Barca's Lionel Messi (left) and Gerard Pique during a training session at Sant Joan Despi in the outskirts of Barcelona on Saturday. Pic /AFP

بارسا را لیونل مسی (چپ) و Gerard Pique در طول یک جلسه آموزشی در سانت خئان دسپی در حومه بارسلونا در روز شنبه. عکس /AFP

زیدان گفت: کلاسیکو روز یکشنبه نمی خواهد تصمیم بگیرد نژاد عنوان حتی اگر رئال مادرید را به بارسلونا و سقوط پنج امتیاز پشت سر آنها در لالیگا. در عین حال تعداد مخالف Quique Setien معتقد است که بارسا در دو نقطه کوسن در بالا باعث می شود که بازی در سانتیاگو برنابئو “بسیار مهم برای رئال مادرید” از تیم خود را. پیروزی کاتالانها خواهد به طور موثر آنها را به شش نقطه استفاده بیش مادرید داده شده چه خواهد بود برتر سر به سر با 12 بازی در سمت چپ به بازی. اما زیدان اصرار وجود دارد خواهد بود هنوز هم راهی برای بازگشت.

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد چیزی را از دست این آخر هفته او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “هنوز 12 بازی در سمت چپ ما هنوز هم در عنوان مسابقه بدون در نظر گرفتن نتیجه. اما ما در حال رفتن به سعی کنید به برنده 100 درصد است.” Setien, همچنین سخنرانی روز شنبه گفت: فشار همه بر املاک. “رئال مادرید در این بازی است که قطعا بسیار مهم تر از برای ما. در رابطه با وضعیت خود را در جدول از آن است که یک کلید مسابقه من نمی دانم اگر آن را قاطع اما آن را بسیار مهم است.”

پس از مادرید و بارسلونا تنها یک دور بازی در سمت چپ در مقابل این شش زمانی که آنها چهره سویا در ماه آوریل و در عین حال Setien فکر می کند وجود خواهد داشت بیشتر تاب آمده است. “یک پیروزی برای ما یک مزیت است اما من نمی دانم اگر آن را به اندازه کافی خواهد بود” گفت: Setien. “من فکر می کنم احتمالا نه به این دلیل که ما در حال حاضر دیده می شود بسیاری از شگفتی است.”

تنش

هر دو تیم باید تحمل پر از دست انداز چند هفته اما بارسلونا می رسند در یک خلق و خوی بهتر پس از مادرید را 2-1 شکست منچستر سیتی در یکشنبه ساخته شده آن را یک پیروزی از پنج بازی برای زیدان ، پرسید: اگر خود را در معرض خطر اگر آنها موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره زیدان گفت: “من نمی دانم که یک سوال برای شخص دیگری. من می دانم آنچه که من باید انجام دهید. “ما در حال رفتن به سعی کنید برای برنده شدن چیزی چیزیه که ما در حال کار برای, اما شما فقط می توانید یک برنده است.”

“شما از دست دادن دو بازی شما انتقاد,” زیدان اضافه شده است. “من آن را من به عهده دارد. آن چه که اتفاق می افتد آن چیزی جدید. اما من باید از این قدرت برای ادامه من ایمان من بازیکنان و من معتقدم که ما می تواند به نوبه خود در اطراف.” بارسلونا در حال حاضر اخراج مربی خود در این فصل با Setien جایگزین ارنستو والورده در ماه ژانویه, در حالی که تعدادی از کردن زمینه اختلاف ایجاد تنش بین بازیکنان کلیدی و هیئت مدیره.

سابق رئال مادرید به جلو Jorge Valdano گفت: این هفته کلاسیکو خواهد بود یک نبرد “دو اردک لنگ” اما زیدان گفت: انتقاد شده است سخت. “زمانی که تیم شروع به حذف نقاط مردم گاهی اوقات بیش از analyse” زیدان گفت. “رئال مادرید و بارسلونا اول و دوم در لیگ بنابراین آن چه می گویند در مورد دیگران ؟ “من فکر نمی کنم مردم می گویند ما یک فاجعه است اگر ما اول و دوم در جدول. همیشه وجود دارد دوره های که در آن شما خوب هستند و دوره های که در آن شما کمتر خوب است.”

Setien شد در سانتیاگو برنابئو برای تماشای شهر پیروزی رئال مادرید در لیگ قهرمانان صحبت کرد و به پپ گواردیولا بعد از بازی. “من هیچوقت به دیدن گواردیولا من رفتم برای دیدن این بازی و به تماشای یک حریف بسیار از نظر سبک شبیه به ماست” Setien گفت. “ما صحبت در مورد چیزهای مختلف است. وجود دارد برخی از چیزهایی که شهر را که می تواند برای ما خوب و دیگر چیزهایی که برای ما نیست و ما نمی علاقه مند است.”

Jordi Alba داده شد نور سبز در روز شنبه به بازی پس از دوره نقاهت بعد از یک adductor آسیب در حالی که Setien تایید Gerard Pique مناسب است با وجود چرخش مچ پا خود را در برابر ناپولی در روز سه شنبه. “آن را آسیب دیده و او نمی خواهد هر گونه مشکل” Setien گفت: در مورد بستم.

در البا او افزود: “ما احساس مثبت آن را فقط اینکه ما شروع به او است یا نه. خواهیم دید که چگونه او احساس می کند فردا.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im