Zareen Khan بعدی فیلم Hum Bhi Akele Tum Bhi Akele به بحث در مورد همجنسگرایی

Zareen Khan بعدی فیلم Hum Bhi Akele Tum Bhi Akele به بحث در مورد همجنسگرایی – سرگرمی

انتشار: Jun 09, 2020, 13:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Zareen سهام “Hum Bhi Akele Tum Bhi Akele است که یک انسانی از افراد ویر و مانسی – Veer که گی و Mansi که یک لزبین.”

Zareen Khan

Zareen Khan

Zareen Khan در زمان همه با تعجب با اجراهای او در چند فیلم مانند ویر Housefull 2, Aksar 2, 1921 و چند نفر دیگر. در حال حاضر بازیگر به نظر می رسد به یک مسیر متفاوت با فیلم بعدی او آزاد است. فیلم بعدی او Hum Bhi Akele Tum Bhi Akele, Zareen Khan گرفته است انسانی رویکرد که در آن او خواهد شد بازی یک همجنسگرا ،

این فیلم یک داستان زیبا از دو نفر – Veer و Mansi که هر دو همجنسگرا – و که در یک سفر جاده ای با هدف به چالش اجتماعی تعصبات و ننگ متصل به همجنسگرایی در هند. در حالی که چند جریان اصلی بازیگران – زن و مرد – خودداری از پخش همجنسگرا شخصیت های در فیلم, Zareen آن گرفته شده بر خودش را برای ریختن به نور در این موضوع است.

فیلم گروگان Angrezi Mein Kehte Hai مدیر Harish Vyas, شده است, شات به طور کامل در داخل و اطراف دهلی نو نویدا و Dharamshala. Hum Bhi Akele Tum Bhi Akele است Rafael Jha بازی مرد منجر Veer کرده است و همچنین او را دو برابر به عنوان یک تهیه کننده در این پروژه است.

Zareen سهام “Hum Bhi Akele Tum Bhi Akele است که یک انسانی از افراد ویر و مانسی – Veer که گی و مانسی که یک لزبین. این داستان از دوستی خود را و در مورد یک سفر جاده ای و چگونه به نوبه خود از وقایع زندگی خود را تغییر دهید. این یک داستان است که به قلب من نزدیک است و نیاز به بیرون آمدن در جامعه به خصوص در کشوری مانند هند است. با وجود داشتن مبارزه برای ما استقلال و آزادی و در بخش 377 مورد تایید بودن هنوز هستند خانواده های که در آن شما می توانید راه رفتن و اعتراف گرایش جنسی خود را. بنابراین آزادی است که هنوز به طور کامل وجود دارد در بخش های خاصی از جامعه و در برخی از خانواده ها اگر چه دولت آن را تایید کرده است.” اما او می افزاید که این فیلم نیست موعظه در همه.

معاملات فیلم با موضوع همجنسگرایی در یک راه جالب است. آن را برای اولین بار در جنوب آسیا جشنواره بین المللی فیلم در, نیویورک, منهتن در سال گذشته در ماه نوامبر که در آن برنده جایزه بهترین فیلم. این فیلم نیز به نمایش گذاشت در این سال در ماه ژانویه در راجستان جشنواره فیلم, که در آن برنده بهترین کارگردان, بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه. بنابراین همانطور که ما می توانید ببینید آن شده است که دریافت مقدار زیادی از تقدیر.

این فیلم در حال حاضر آماده برای انتشار دیجیتال. “این میله میله برای راهپیمایی آزادی اما این مستند اعلام شد و ما امیدوار بودیم این مستند را دریافت کنید بیش از ممکن است اما آن را نداشت. من فکر نمی کنم آن را معقول صبر کنید برای تئاتر به باز کردن و سپس آن را رها کنید. وجود عدم اطمینان از وقتی که رفتن به اتفاق می افتد. بنابراین سازندگان تصمیم به انتشار آن در آت سیستم عامل به عنوان بسیاری از فیلم های دیگر” Zareen نشانه های خاموش. یک نقش مثل این نیاز به مقدار زیادی از ابتکار عمل و قلب و تجلیل به Zareen برای گرفتن آن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de