زارا خان به ارمغان می آورد به شما Jogan, تشکیل شده توسط Tanishk بگچی

زارا خان به ارمغان می آورد به شما Jogan, تشکیل شده توسط Tanishk بگچی – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 13:40 IST | Mohar باسو | بمبئی

زارا خان اظهار داشت: “Jogan یک ترانه است که نزدیک به من و این چیزی است که من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران و دوستداران موسیقی است.”

Zara Khan

زارا خان

پس از ساخت این کشور غش با شکوه صدای در Khud Se Zyada زارا خان است که تمام مجموعه به منظور بالا بردن حجم بالاتر برای او تک بعدی – Jogan! Jogan سواری در یک ملودی است که desi Indian vibes با تزریق الکترونیکی صدا که جهان و جوانان اتصال به. موسیقی و شعر این آهنگ به ثمر رساند توسط music آهنگساز/تهیه کننده Tanishk بگچی که با توجه به آهنگ یک رویکرد جامع برای دوستداران موسیقی است که رشد جدید برای تلفن های موبایل. این قصیده از زارا خان به هر کس که در این زمان دشوار است.

در لمس پایه با زارا خان او اظهار داشت: “Jogan یک ترانه است که نزدیک به من و این چیزی است که من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران و دوستداران موسیقی. آهنگ نمی توانست ممکن است بدون Tanishk, Yaaser دسای که صدای من شخصا از طرفداران به خصوص خود را زیبا بافت تن. من به دنبال به جلو برای عکسبرداری از ویدئو به عنوان به زودی به عنوان این مستند است بیش از, اما همانطور که از در حال حاضر من امیدوارم که هر کس لذت می برد تغزلی بیش از حد همانطور که ما تلاش کرده اند را به این آهنگ زندگی از طریق سرگرم کننده تغزلی تصویری.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de