Zaan خان در Chahat Pandey: او اقدام به خودکشی مادر او برای نجات او آمد

Zaan خان در Chahat Pandey: او اقدام به خودکشی مادر او برای نجات او آمد – سرگرمی

به روز شده: مارس 19, 2020, 08:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Hamari Bahu ابریشم بازیگر Zaan خان باعث تکان دهنده وحی می گوید Chahat Pandey اقدام به خودکشی و این بود که او مادر است که او را متوقف از در نظر گرفتن یک گام شدید!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Zaan Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Zaan خان

از یک طرف وقتی که بسیاری از تلویزیون و بالیوود مشهور به اقامت در تماس با طرفداران خود را از طریق رسانه های اجتماعی و یوتیوب وجود دارد برخی از بازیگران هستند که در تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول این مستند. اخیر خودکشی Manmeet Grewal آمد در سراسر به عنوان چیزی کمتر از وحشتناک است. او قادر به پرداخت صورتحساب خود را و با توجه به این مستند که در جریان بوده است به مدت دو ماه وجود دارد عملا هیچ منبع درآمد یا پس هیچ تیراندازی بودند اتفاق می افتد.

و در حال حاضر Hamari Bahu ابریشم بازیگر Zaan خان صحبت کرده است چگونه شرکت خود بازیگر از نمایش Chahat Pandey, همچنین سعی کردم به این مرحله شدید و چگونه مادر خود را برای نجات او آمد. زبان به <url>گفت: “Chahat تا به حال در واقع اقدام به خودکشی بود اما مادرش که برای نجات او آمد. مادرش او را متوقف کرد و از این مرحله شدید. او تلاش کرده است تا حد زیادی به عنوان یک بازیگر این به معنی پول زیادی به او. این اولین بار است که او به دست آورده است چنین مقدار زیادی اما به محض شانس بد او محروم از این نیز. او تنها درآمد عضو در خانواده پدر او بیشتر است و او دارای دو برادر و یک مادر پس از به نگاه.”

این چیزی است که این بازیگر تصمیم گرفته است به صورت صوتی و پر سر و صدا در مورد. او حتی به خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن چگونه کل تیم نشان می دهد پرداخت نشده است تا تاریخ و چگونه بازیگران و تکنسین های در حال تهدید به خودکشی. یک نگاه حق در اینجا:

او همچنین صحبت در مورد کانال را پشتیبانی نسبت به بازیگران و گفت: “این کانال است که نشان می دهد ما آنها را به دادگاه و فایل مورد در برابر آنها. آنها به نفع ما اسناد و مدارک از کار تکمیل شده توسط تولید کنندگان ما به طوری که حتی آنها نمی تواند به ما کمک کند در حال حاضر.” به نظر می رسد یک نبرد قانونی است که همه را به امدن به عنوان بازیگر فکر می کند وجود دارد تنها یک راه برای حل و فصل موضوع – مسیر قانونی. “ما تصمیم گرفته اند به مسیر قانونی, ما فقط در حال انتظار برای مستند برای پایان دادن به پرونده های جنایی کت و شلوار در برابر این کلاهبرداران گفت:” خان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im