Yuzvendra چهل نتواند که به نام ’tilli’ توسط MS Dhoni. دیدن عکس


چهل گرفت به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یک عکس با Dhoni و زیر نویس پست: “دست که به نام tilli از پشت کنده توسط افسانه..!!”

Pic courtesy/Yuzvendra Chahal's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Yuzvendra چهل حساب توییتر

هندی عنکبوتی که تار میتند Yuzvendra چهل روز یکشنبه مشترک رجعت تصویر با ‘افسانه’ MS Dhoni و گفت که او نتواند بودن به نام tilli از پشت کنده’.

چهل گرفت به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یک عکس با Dhoni و زیر نویس پست: “دست که به نام tilli از پشت کنده توسط افسانه..!!”

این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته و تلفات زیادی در ورزش در سراسر جهان به عنوان تمام رویدادهای ورزشی یا لغو شده و یا به تعویق افتاد.

این COVID-19 بحران در این کشور نیز قرار داده نامحدود توقف Indian Premier League (IPL) در آن Dhoni بود به میله میله خود را به بازگشت به میدان است. کاپیتان سابق بازی کرده است و در هر مسابقه بین المللی هند پس از خروج از 2019 جام جهانی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im