Yuvraj Singh خواستار طرفداران را سرگرم کننده از استوارت گسترده: 500 تست درها شوخی نیست; شما یک افسانه

Yuvraj Singh خواستار طرفداران را سرگرم کننده از استوارت گسترده: 500 تست درها شوخی نیست; شما یک افسانه – ورزشی

به روز شده: ژوئیه 30, 2020, 13:28 IST | سرپرستان | دهلی نو

“500 تست درها شوخی نیست-در آن طول می کشد کار سخت و فداکاری & تعیین. Broady شما یک افسانه! کلاه,” او اضافه شده

Yuvraj Singh

Yuvraj Singh

سابق هند همه طفیلی Yuvraj Singh روز چهارشنبه بود پر از ستایش برای انگلستان pacer استوارت گسترده پس از دوم شد هفتمین نوعی کلاه لبهدار به سر 500 درها در تست کریکت.

Yuvraj نیز ساخته شده است یک درخواست ویژه برای پیروان خود در رسانه های اجتماعی به تمسخر گسترده با آوردن شش sixes او ضربه دومی بولینگ در سال 2007 ICC World T20 در دوربان.

“من مطمئن هستم که هر وقت من از نوشتن چیزی در مورد استوارت گسترده مردم مربوط به او ضربه برای 6 sixes! امروز من درخواست همه طرفداران من به تحسین آنچه که او به دست آورد!” Yuvraj گفت: در یک صدای جیر جیر.

“500 تست درها شوخی نیست-در آن طول می کشد کار سخت و فداکاری & تعیین. Broady شما یک افسانه! کلاه,” او اضافه شده است.

پس از نشستن از این آزمون برای اولین بار در برابر غرب هند در ساوتهمپتون که انگلستان از دست داده گسترده قرار دادن در یک نمایش خیره کننده با توپ در فینال دو آزمون در منچستر, کمک به میزبان ثبت نام 2-1 برنده سری.

او نام این سری را به عنوان او به پایان رسید و با 16 درها فقط در دو بازی که بالاترین در میان دو تیم است. در آخرین روز از سومین آزمایش او نیز دوم شد انگلیسی پس از جیمز اندرسون به سر 500 درها در قالب.

گسترده شد دوم-جوانترین برای رسیدن به feat به عنوان سریلانکا بزرگ Muttiah Muralitharan رسیده نقطه عطف در سن 31. اما گسترده بود و کمترین برای رسیدن به این علامت در میان خاص و هفت به عنوان او در زمان 140 آزمون برای انجام این کار است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید