Yuvraj Singh: Suresh Raina شد MSD مورد علاقه

Yuvraj Singh: Suresh Raina شد MSD مورد علاقه – ورزشی

به روز شده: Apr 20, 2020, 07:30 IST | PTI | دهلی نو

Yuvraj Singh اسراف در ستایش خود را برای Sourav Ganguly برای پرورش استعدادهای جوان و برداشت BCCI رئیس جمهور خود را به عنوان مورد علاقه کاپیتان.

Yuvraj Singh; (right) Suresh Raina with MS Dhoni

Yuvraj Singh; (راست) Suresh Raina با MS Dhoni

آن است که مشترک برای هر کاپیتان به بازیکن های مورد علاقه و زمانی که آن را آمد به ماهندرا سینگ Dhoni آن Suresh Raina که لذت می برد unstinted حمایت از سابق هند کاپیتان, احساس, Yuvraj Singh. هند یکی از بزرگترین محدود اور کرکت بازان Yuvraj به یاد چگونه Dhoni رو انتخاب معضل هنگامی که او تا به حال به را انتخاب کنید دو از او یوسف Pathan و Raina در بازی یازدهم در طول سال 2011 در جام جهانی.

“Suresh Raina به حال بسیاری از پشتیبانی پس از آن به دلیل MS مورد استفاده قرار گیرد به پشت او. هر کاپیتان یک بازیکن های مورد علاقه و من فکر می کنم ماهی واقعا حمایت Raina که در آن زمان” Yuvraj گفت: گفت: ‘ورزش Tak’. در نهایت هر سه بازیکن ساخته شده است این بازی XI (اگر چه یوسف کاهش یافته بود از بازی یازدهم اواسط مسابقات) با Yuvraj بازی pivitol نقش مهمی در برنده شدن در این عنوان است. “یوسف Pathan نیز انجام و در آن زمان و حتی من به خوبی انجام شد و نیز چیدن درها. و Raina نمی شد در یک لمسی خوب, پس از آن,” او گفت:.

“آنها به سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند در آن زمان بود و من چیدن درها به طوری که آنها نمی باید هر گونه انتخاب,” او اضافه شده است. این swashbuckling ضربه نیز نشان داد سوال مطرح شد بیش از خفاش او استفاده می شود به معروف ضربه استوارت گسترده برای شش sixes در طول سال 2007 T20 جام جهانی که منجر به داور مسابقه به بررسی بید. “استرالیا مربی در آن زمان به من آمد و خواسته بود اگر وجود فیبر در بت من و پرسید: اگر آن را قانونی بود. است که داور مسابقه آن را چک ؟ بنابراین من به او گفتم به آن را دریافت و بررسی می شود.”

“حتی (آدم) Gilchrist از من خواست که ما خفاش ها. بنابراین داور مسابقه نیز بررسی بت من. اما صادقانه میگویم که بت شد بسیار ویژه برای من است. من هرگز با یک خفاش مانند آن. که یکی و 2011 جام جهانی خفاش وجود دارد خاص است.” Yuvraj اسراف در ستایش خود را برای Sourav Ganguly برای پرورش استعدادهای جوان و برداشت BCCI رئیس جمهور خود را به عنوان مورد علاقه کاپیتان. “دادا خواهد بود مورد علاقه من کاپیتان. او از من حمایت زیادی بیشتر. ما جوان بودند نیز پس از او پرورش استعداد” Yuvraj گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im