خرید رپورتاژ

Yuvraj Singh, سهام, عکس همسر هازل Keech قیامت Pathan دیوهای او – ورزشی

به روز شده: فوریه 17, 2020, 10:53 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Yuvraj و پاتان را صرف چندین سال با هم تحت رهبری Sourav Ganguly, Rahul Dravid و ماهندرا سینگ Dhoni.

Yuvraj Singh and Hazel Keech, Irfan Pathan. Pictures/ Yuvraj Singh, Irfan Pathan's Instagram

Yuvraj Singh و هازل Keech قیامت Pathan. تصاویر/ Yuvraj Singh, عرفان Pathan را Instagram

سابق هند همه طفیلی Yuvraj Singh می خواستم برای نشان دادن خاموش خود را سمت عاشقانه در یک روز پس از روز ولنتاین گرفت و به Instagram برای انجام این کار.

Yuvraj Singh مشترک یک عکس همراه با همسر هازل Keech و نوشت: “تو همیشه ولنتاین @hazelkeechofficial.” یک نگاهی به پست زیر.

در حال حاضر به عنوان رمانتیک به عنوان این است, Yuvraj Singh دوست و همکار عرفان Pathan رفت و در را به جلو و پای او با اشاره به یک نقطه معتبر است. عرفان Pathan گفت که احساسات خود را مطابقت ندارد چه خواسته های خود را منتقل. “آرزوهای ke احساسات apke chehre se مطابقت ناهی kar راه hai… (احساسات خواسته های خود را مطابقت ندارد خود را بیان صورت),” عرفان Pathan رفت تا پست خنده دار نظر در بخش زیر کلیک کنید.

Irfan Pathan trolls Yuvraj Singh

Yuvraj Singh و هازل Keech مورخ کاملا مدتی قبل از این زن و شوهر رو درگیر در نوامبر 2015. یک سال بعد, Yuvraj و هازل گره خورده گره در نوامبر 2016.

عرفان Pathan عشق داستان کمی متفاوت است در مقایسه با Yuvraj Singh. عرفان Pathan تا به حال تعجب همه طرفداران خود را هنگامی که خارج از هیچ جا او به اشتراک گذاشته یک تصویر همراه با صفا Baig, یک مدل بود که بر اساس از حیدرآباد. زن و شوهر ازدواج در مکه در فوریه 4, 2016. در دسامبر 2016, زن و شوهر خود را استقبال پسر عمران خان Pathan.

Yuvraj Singh و عرفان Pathan با هم بازی تحت پرتاب Sourav Ganguly و MS Dhoni برای تیم کریکت هند.

Yuvraj Singh اعلام بازنشستگی خود را از همه اشکال بین المللی کریکت در ژوئن 2019. در ماه ژانویه این سال عرفان Pathan اعلام بازنشستگی خود را از بازی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان