Yuvraj Singh سهام بدل تصاویری از Virat Kohli و شرکت به دنبال مانند زنان; برگ بازیکنان در انشعابات!

Yuvraj Singh سهام بدل تصاویری از Virat Kohli و شرکت به دنبال مانند زنان; برگ بازیکنان در انشعابات! – ورزش

به روز شده: Jun 23, 2020, 14:18 IST | سرپرستان | دهلی نو

نه تنها که اما Yuvraj در ادامه به میزان درخواست پیروان او: “چه کسی شما را انتخاب کنید به عنوان دوست دختر خود را ؟ من پاسخ خواهد فردا.”

Pic courtesy/Yuvraj Singh's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Yuvraj Singh را Instagram account

سابق همه طفیلی Yuvraj Singh روز دوشنبه در سمت چپ کاربران رسانه های اجتماعی در دیدگاه او به عنوان آپلود بدل تصاویری از تیم فعلی هند بازیکنان در Instagram.”

در کولاژ, mugshots, 14 کنونی هند کریکت — از جمله کاپیتان Virat Kohli, سفید-معاون توپ-کاپیتان Rohit Sharma و کاپیتان سابق ماهندرا سینگ Dhoni — شد بدل به مانند زنان است.

نه تنها که اما Yuvraj در ادامه به میزان درخواست پیروان او: “چه کسی شما را انتخاب کنید به عنوان دوست دختر خود را ؟ من پاسخ خواهد فردا.”

سابق کریکت انگلستان Kevin Pietersen در زمان توجه داشته باشید از این پست و نمی تواند خود را کنترل خنده. او یک دیدگاه نوشته شده با فقط هشت خنده شکلک و هیچ چیز دیگری.

کهنه هند عنکبوتی که تار میتند Harbhajan Singh اظهار داشت: “من را انتخاب کنید Bhuvi.” پا-عنکبوتی که تار میتند Yuzvendra چهل نبود رفتن به چپ و او سعی کردم به جلو و Yuvraj پا. او نوشت: “من فکر می کنم شما می خواهید بیش از حد شماست yuvi paa.”

در اوایل چهل تا به حال نیز انجام چیزی مشابه اما آن را تنها برای Rohit. صدای جیر جیر خود را به عنوان خوانده شده: “خیلی ناز شما به دنبال Rohitaaaaaaa Sharammaaaaa bhaiya.”

خارج از میدان چهل ساخته شده است یک نام برای خود در رسانه های اجتماعی با antics خود را و نه فقط در خود هند هم تیمی اما اطفال در سراسر جهان گرفته شده توجه داشته باشید از آن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im