Yuvraj Singh: بازیکنان این روز نمی دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به بزرگ پول

Yuvraj Singh: بازیکنان این روز نمی دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به پول بزرگ – ورزش

به روز شده: Apr 08, 2020, 12:19 IST | ANI | دهلی نو

در زمان حاضر من فکر می کنم بچه ها احساس می کنم آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می توانند. تقصیر آنها نیست آنها گاهی اوقات بزرگ IPL قرارداد به طوری که آنها نمی دانند که چگونه برای رسیدگی به پول,” او اضافه شده

Yuvraj Singh

Yuvraj Singh

سابق هند رودخانه Yuvraj Singh روز سه شنبه گفت که بازیکنان استفاده می شود بسیار منظم در طول روز و در ادامه برای اضافه کردن که نسل فعلی بازیکنان گاهی اوقات نمی دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به بزرگ پول آنها از مسابقات مانند IPL. Yuvraj سخنان آمد در طول یک Instagram Live جلسه با باز شدن رودخانه Rohit Sharma.

“من احساس زمانی که شما به تیم خود را سالمندان بسیار منظم وجود نداشت رسانه های اجتماعی هیچ حواس پرتی وجود دارد به شیوه ای که در آن بچه های جوان تا به حال برای حمل خود را به دنبال در سالمندان” Yuvraj گفت: در جلسه. “در زمان حاضر من فکر می کنم بچه ها احساس می کنم آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می توانند. تقصیر آنها نیست آنها گاهی اوقات بزرگ IPL قرارداد به طوری که آنها نمی دانند که چگونه برای رسیدگی به پول,” او اضافه شده است.

Yuvraj همچنین در ادامه می گویند که یک حادثه رخ داده است که با KL Rahul و Hardik Pandya نمی توانست اتفاق افتاده در طول زمان خود را. در طول 2019, Rahul و Hardik تا به حال به نظر می رسد در بحث نشان می دهد “Koffee with Karan” و این دو تا به حال به صورت واکنش به آنچه شهروندان نامیده می شوند ‘جنسی’ و ‘بی احترامی’ سخنان در زنان است.

“پس از بازی برای هند, شما باید بسیار مراقب باشید در مورد تصویر خود را. اما من احساس می کنم در نسل فعلی از رسانه های اجتماعی آمده است وجود دارد کمتر بچه ها به نگاه کردن به. در حال حاضر بچه ها می گویند هر چیزی به هر کسی حادثه ای که با Rahul و Hardik امر اتفاق نمی افتاد در زمان ما, Yuvraj گفت. “Tendulkar همیشه به من می گفت اگر شما انجام در این زمینه همه چیز را به دنبال خواهد داشت. من وجود دارد در یک آکادمی من دیدم بازیکنان نمی خواهم به بازی چهار روزه کریکت,” او اضافه شده است.

در یک حرفه ای است که به طول انجامید بیش از 304 ODIs, 58 T20Is و 40 آزمون, Yuvraj حک جای خود را در رده های کریکت به عنوان یک بازیکن است که می تواند تقریبا برنده شدن در مسابقات برای خود طرف یا از طریق الکتریکی خود فیلدینگ فریب بولینگ یا شدید پنبه حلاجی شده.

حوادث بزرگ را در او می شود آن را بین المللی کریکت ورود در 2000 ICC Champions Trophy ذهن بیحس کننده پنبه حلاجی نمایشگاه در افتتاحیه 2007 World Twenty20 یا عملکرد همه جانبه در سال 2011 جام جهانی. Yuvraj اعلام بازنشستگی خود را از کریکت بین المللی در سال 2019.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی. اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im