یوراج اس سینگ احساس می کند سوشنت سینگ راجپوت “می دانست بیش از او به حال”.

(Picture courtesy/Instagram account @yuvrajssinghofficial)

(تصویر حسن نیت ارائه میدهد / اینستاگرام حساب @yuvrajssinghofficial)

بازیگر نقش یوراج اس سینگ این ادعا را که دوستش، بازیگر فقید سوشنت سینگ راجپوت، به مواد مخدر معتاد است، بی اعتبار می کند. او می گوید سوشنت هدف قرار می گیرد و داستان بیشتر از ملاقات با چشم وجود دارد.

“ما با هم تست هاي زيادي داديم. من خاطرات زيادي در موردش دارم . ما هر روز براي يه تست يا اون يکي اينجا و اونجا همديگر رو ميديديم یوراج به ای ان اس گفت: «ما اینطور با هم تماس گرفتیم.»

یوراج که در مورد تصویری که از سوشنت نقاشی می شود صحبت می کرد، گفت: «از شنیدن این همه شگفت زده شده ام. شنیدن تمام این تئوری های داروها کاملاً تعجب آور بود و او برای زنده ماندن به مواد مخدر نیاز داشت یا بدون آن نمی توانست مدیریت کند. بلعیدن کمی سخت بود. وقتی پرونده را می بینید، راه رفتن و چگونگی برنامه ریزی این چیزها… اون داره هدف قرار مي ه هیچ انکار وجود ندارد که مردم او را برای پول هدف قرار می داده اند و احتمالا او را برای سرمایه گذاری ها و پروژه های خودشان هدف قرار می داده اند.»

یوراج ادامه داد: «او هرگز مانند یک فرد افسرده به نظر نمی رسید. یک فرد را می توان با شهرت تاب داد، اما به نظر آن مرد نمی رسید.»

یوراج احساس می کند سوشنت “بیش از آنچه که مجبور بود می دانست”. او می گوید: «او برنامه ریزی شده بود که در این موقعیت باشد با افرادی که به او نوعی دارو می دهند تا او را دیوانه کند، یا اگر نوعی تهدید داشت که احتمالاً کشنده بود. گفتنش خیلی سخت است.»

یوراج در پاسخ به این سوال که آخرین باری که با سوشانت ارتباط برقرار کرد چه زمانی بود، گفت: «من حدود هشت ماه پیش، در حدود زمانی که چیچهور آزاد شد، با او گپ زدم.»

“من به او گفتم که من فیلم را دوست دارم، و پاسخ داد: “خوب است و آن را واقعا خوب انجام داده است’. من فکر کردم پس از ‘Chhichhore’, او فیلم های واقعا بزرگ با یک حرفه امیدوار کننده تر دریافت کنید. اما همه اینها واقعا تکان دهنده است.»

در ۱۴ ژوئن سوشنت در خانه اش در بمبئی مرده پیدا شد. در آن زمان پلیس بمبئی به این نتیجه رسیده بود که این یک مورد خودکشی است، و دلایلی را بررسی کرد که ممکن بود باعث شده سوشانت به زندگی خود پایان دهد. دوست دختر سوشانت رئا چاکرابورتی و خانواده اش از سوی پدر بازیگر فقید کی کی سینگ متهم به کمک به خودکشی پسرش، از جمله اتهامات دیگر شدند.

در حال حاضر مرگ او توسط CBI، اداره کنترل مواد مخدر (NCB) و اداره اجرای (ED) در حال بررسی است.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار