YRF می خواهد به اطمینان حاصل شود که این نیروی کار است که برای ارائه در این زمان بسیار مهم از نیاز اولیه وسیله ای برای حفظ خود و همچنین پس از نگاه خانواده خود را.

Aditya Chopra, Chairman and Managing Director, Yash Raj Films

Aditya Chopra رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل, Yash Raj Films

Yash Raj Films, متعهد حمایت خود را برای محافظت روزانه دستمزد حقوق بگیران از صنعت فیلم هندی طول COVID-19 همه گیر است که آمار هند ، مانند کارگران شامل مردم در تنظیمات بخش نجاران, روشنایی, هنرمندان, نقاط, و غیره. این اقشار از درآمد روزانه مردم شده اند بیشتر تحت تاثیر قرار, اقتصادی, با توجه به توقف کار در تمام هند مستند. YRF می خواهد به اطمینان حاصل شود که این نیروی کار است که برای ارائه در این زمان بسیار مهم از نیاز اولیه وسیله ای برای حفظ خود و همچنین پس از نگاه خانواده خود را.

صنعت منبع آگاه که YRF رسیدن به هزاران نفر از روزانه دستمزد حقوق بگیران صنعت و خانواده های آنان که در شرایط بحرانی نیاز به حمایت و در حال حاضر جمع آوری اطلاعات حساب های بانکی خود را. این Yash Chopra Foundation خواهد شد اعتباری کمک مالی به طور مستقیم به بانک ها از این افراد نیاز مبرم به طوری که پول می رسد این اقشار به سرعت و روند کارآمد تر از مستند.

YRF متعهد به کمک به عنوان بسیاری از مردم آسیب پذیر به عنوان ممکن است برای اطمینان از نیازمندترین افراد کارگران در بحرانی مالی دولت از این صنعت باقی بماند محافظت می شود. در فاز 1 پشتیبانی YRF خواهد پرداخت تومان 1.5 کرور به این کارگران و خانواده های آنها می افزاید: صنعت منبع.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im