جوانان ربوده کودک نو پا پسر عموی خود را به جفتک انداختن سریع دو دستگیر

جوانان ربوده کودک نو پا پسر عموی خود را به جفتک انداختن سریع دو دستگیر شدند – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 31, 2020, 08:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | نویدا

دو نفر از دوستان از متهم اصلی دخیل در برنامه ریزی و یکی از آنها بازداشت شده است در حالی که جستجو برای دیگر مرد به پلیس گفت:

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

20 سال دستگیر شد, در روز پنج شنبه برنامه ریزی برای ربودن او دو سال از پسر عموی شده است که با خیال راحت بهبود در اوتار پرادش را Noida, پلیس گفت:.

دو نفر از دوستان از متهم اصلی دخیل در برنامه ریزی و یکی از آنها بازداشت شده است در حالی که جستجو برای دیگر مرد به پلیس گفت.

در روز سه شنبه, Sandeep Yadav ساکن Sarfabad روستا در بخش 73 اطلاع پلیس در اطراف 12.30 بعد از ظهر که کودک نو پا خود را پسر در حال بازی در خارج از خانه اما رفت و گم شده پس از 9 هستم.

“بعد از آن او یک تماس از دست آدم ربایان که خواستار برخی از پول در ازای کودک و تهدید به کشتن کودک نو پا در غیر این صورت. یک شاه بود و بلافاصله تسلیم در بخش محلی 49 ایستگاه پلیس و یک پروب راه اندازی” اضافی کمیسر پلیس (جرم) Shriparna Ganguly گفت.

“پلیس بلافاصله ترک خوردگی در این مورد و در عرض یک ساعت یک ورودی است که کودک یافت شده است رها شده در یک پارک در نزدیکی بخش 51 ایستگاه مترو. کودک و بازیافت شد با خیال راحت” Ganguly گفت که جرم و جنایت در شعبه و با مگس کش زدن تیم مشغول به کار بودند در مورد.

بیشتر تحقیقات پلیس اما نشان داد که ربودن برنامه ریزی شده بود توسط Piyush Yadav (20) کودک نو پا پسر عموی. او طناب در دو تا از دوستان خود را برای کار و کمک به آنها را انتخاب کنید که کودک خارج از خانه در صبح روز سه شنبه.

“پلیس در ابتدا تعجب کنید که اگر این آدم ربایی انجام شد توسط یک باند اما شما می شود به آن می دانیم که پسر عموی قربانی که تا به حال رسم این جرم و جنایت است. طرح ساخته شده بود به طور تصادفی آنها را زمانی که آنها به فکر راه هایی برای ایجاد سریع و آسان پول” Ganguly به خبرنگاران گفت:.

در طول بازجویی Piyush به پلیس گفت که او تا به حال گرفته شده که کودک در خارج از خانه خود را به بهانه بازی در روز سه شنبه. به زودی خود را شریک در جرم و جنایت وارد شده بر روی یک موتور سیکلت و او دست کودک به آنها. Piyush به خانه بازگشت و به اطلاع خانواده است که کودک تا به حال از دست رفته.

“هنگامی که پدر کودک رو باج تماس او به پلیس اطلاع. دیدن پلیس نوسانی به عمل Piyush به نام شرکای خود را و آگاهانه آنها را مورد توجه جدی گرفتن و آنها متوجه آنها می تواند مشکل” افسر گفت.

“در کمتر از یک ساعت پس از تماس با پلیس از دست آدم ربایان آورده کودک و چپ او را در یک پارک در نزدیکی بخش 51 ایستگاه مترو و پلیس با نوک انگشتانش کردن در مورد حضور او وجود دارد,” او اضافه شده است.

یکی از دوستان دو درگیر در ربودن, Zubair (18), بازداشت شده است در حالی که جستجو در این است که دیگر, او گفت:.

نگه داشتن اسکرول برای خواندن اخبار بیشتر

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید