شما لازم نیست ‘C’ در کنار نام خود را به عنوان یک رهبر می گوید: David Warner

شما لازم نیست ‘C’ در کنار نام خود را به عنوان یک رهبر می گوید: David Warner – ورزشی

به روز شده: Jul 29, 2020, 13:37 IST | سرپرستان | سیدنی

“من قرار داده و من کلاه تفکر کنید و سعی کنید بهترین من برای حرکت ما به جلو به یکی دیگر از عنوان IPL. بدیهی است که کین و Bhuvi (Bhuvaneshwar کومار) انجام یک کار فوق العاده بدون من وجود دارد

استرالیا کریکت David Warner روز سه شنبه گفت که او احساس افتخار زمانی که او به عنوان Sunrisers Hyderabad کاپیتان دوباره در اوایل این سال است. نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون بازگشت وارنر این بازوبند پس از پیشرو سمت در سال 2018 و 2019 فصل بود.

وارنر که منجر SRH به خود را تنها هند در لیگ برتر در سال 2016 ممنوع شد, از شرکت در سال 2018 نسخه پول نقد-غنی لیگ برای بخشی خود را در بدنام کیپ تاون توپ-دستکاری رسوایی.

پس از شرکت در 2019 فصل تحت رهبری Williamson, Warner تحویل داده شد حاکم از این تیم یک بار دیگر در ماه فوریه تنها یک ماه قبل از تاریخ واقعی شروع 13th edition IPL.

“من نمی بینیم آن را به عنوان یک رستگاری داستان من فقط آن را به عنوان یک افتخار برای کاپیتان این Sunrisers در یک IPL حق رای دادن. من رابطه خوبی با بازیکنان و کارکنان و مهمتر از همه با صاحبان و من ابراز قدردانی و تشکر میکنم آنها که” وارنر به نقل از به نقل از Cricbuzz.

“من قرار داده و من کلاه تفکر کنید و سعی کنید بهترین من برای حرکت ما به جلو به یکی دیگر از عنوان IPL. بدیهی است که کین و Bhuvi (Bhuvaneshwar کومار) انجام یک کار فوق العاده بدون من وجود دارد.

“آن را به عقب و پیشرو. داشتن کین وجود دارد می افزاید: بسیار با ارزش و دانش از راه بازی است به عنوان به خوبی. ما دوباره بجای اول برگشتن کردن هر یک از دیگر با ما ایده های بسیار خوب و بدیهی است که بازی در مقابل او — آن کمک می کند تا زمانی که شما رهبری یک تیم است.

“اما از جایی که من نشسته هیچ چیز متفاوت است. من هنوز نظر خودم یک رهبر زمانی که من وجود دارد در سال گذشته به من گفت: مهم نیست که اگر شما یک ‘c’ در کنار نام خود و یا نمی,” او اضافه شده است.

وارنر در حال حاضر فرصتی برای رهبری تیم خود را به شکوه در امارات متحده عربی به عنوان IPL رئیس Brijesh پاتل در هفته گذشته تایید کرد به سرپرستان که در این سال لیگ برگزار خواهد شد در سراسر تاریخ 19 سپتامبر تا نوامبر 8 پنجره و همان شده است ابلاغ به franchises.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید