شما می توانید کپی MS Dhoni, فقط باید برای درک عظمت او: Sanju سامسون

شما می توانید کپی MS Dhoni, فقط باید برای درک عظمت او: Sanju Samson – ورزشی

به روز شده: مارس 05, 2020, 13:11 IST | ANI | دهلی نو

در این ویدئو 25 ساله سامسون همچنین گفت که او تا به حال یک بار یک رویای شامل MS Dhoni. جوان چوگان-حافظ پس از آن نشان داد که چگونه است که رویای انجام شد

Sanju Samson and MS Dhoni

Sanju سامسون و MS Dhoni

چوگان-حافظ رودخانه Sanju سامسون به تازگی گفته است که نمی توان کپی MS Dhoni و سابق هند کاپیتان تنها می تواند قدردانی برای هر آنچه که او به دست آورد در کریکت بین المللی.

رسمی Instagram رسیدگی Indian Premier League (IPL) حق رای دادن Chennai Super Kings مشترک یک ویدیو که در آن سامسون دیده می شود صحبت کردن در مورد Dhoni.

“MS Dhoni یک قهرمان است او یک قهرمان است برای هر کس او صرف سال های بسیاری در کریکت بین المللی او به ما داده است بسیاری از خاطرات هر کس خواهد شد الهام گرفته با آنچه که او به دست آورد در کریکت بین المللی, یک مرد که از Jharkhand و سپس رفتن به تبدیل شدن به موفق ترین کاپیتان هند او را به دست آورد همه چیز من احساس عاطفی و ارتباط هر زمان که من صحبت در مورد MS Dhoni,” سامسون گفت: در این ویدئو ارسال شده توسط Chennai Super Kings.

“شما نمی توانید کپی MS Dhoni, شما فقط باید به به او نگاه کنید و کف زدن دست خود را. من به اشتراک گذاشته شده اتاق پانسمان با او زمانی که من 19 سال ما در یک تور به انگلستان و پس از آن من را برای هند برای پنج سال آینده,” او اضافه شده است.

در این ویدئو 25 ساله سامسون همچنین گفت که او تا به حال یک بار یک رویای شامل MS Dhoni. جوان چوگان-حافظ پس از آن نشان داد که چگونه است که رویای انجام شد.

“من واقعا تا به حال یک رویا است که ماهی بهایی بود که کاپیتان تیم بود و او در حال تغییر این زمینه است. من ایستاده بود و در ورقه و او فریاد زد: Sanju رفتن وجود دارد, این رویای من بود, پس از چند روز خبر آمد که او از سمت خود استعفا داد به عنوان کاپیتان و من فکر کردم چگونه خواهد رویای من به حقیقت می پیوندند در حال حاضر” سامسون گفت.

“اما پس از چند روز ما یک pratice بازی در مقابل انگلستان در بمبئی و Dhoni شد کاپیتان در بازی و او در واقع من را تغییر فیلدینگ موقعیت رویای من آمد درست است من باید بگویم این به ماهی بهایی که رویای من بود انجام,” او اضافه شده است.

سی و هشت ساله Dhoni شده است و در حال حاضر با بهره گیری از برخی از زمان به دور از بازی. او در آخرین بازی رقابتی کریکت در طول سال 2019 جام جهانی. Dhoni تا به حال به صورت نقد خود را آهسته حلاجی رویکرد در هند مسابقات در مشخصات بالا بازی ها.

در این سال Dhoni نمی پیدا کردن یک محل برای خود در BCCI مرکز قرارداد بازیکنان لیست.

هیئت مدیره منتشر شده بود به لیست مرکزی قرارداد لیست بازیکنان برای این دوره از اکتبر 2019 به سپتامبر سال 2020 است.

Dhoni تنها کاپیتان را به نفع خود تمام ICC غنائم (50-بیش از جام جهانی T20 جام جهانی, و قهرمانان جام).

تحت رهبری او هند نیز موفق به رسیدن به شماره یک رتبه بندی در تست کریکت.

IPL 2020 شد میله میله برای شروع از 29 مارس اما این مسابقات به تعویق افتاده است به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im