خواننده و آهنگساز یو یو هانی سینگ در نبرد خود با افسردگی باز می شود، چگونه شاه رخ خان و دیپیکا پادوکن کمک را تمدید کردند و چگونه مرحله تاریک زندگی او بود.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Yo Yo Honey Singh

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / یو یو عسل سینگ

کاملا چند افراد مشهور بالیوود که بیرون آمده اند و در مورد فازهای تاریک زندگی خود صحبت وجود دارد. بازیگرانی مانند دیپیکا پادوکن، ژاکلین فرناندز، سلینا جایتلی نیز در همین مورد کاندید شده اند. هنرمند اخیر برای این کار آهنگساز و خواننده موسیقی، یو یو هانی سینگ است.

او در مصاحبه Pinkvillaای با پینکوویلا در مورد افسردگی اش، مرحله پایین کارش و اینکه شاه رخ خان و دیپیکا پادوکن چگونه به او کمک کردند، صحبت کرد. سینگ که در این باره صحبت می کرد، گفت: «برای من مرحله وحشتناکی بود. خيلي چيزا با خوبي ذهني من در جریان بود . من هم الکلی شده بودم. من عادت داشتم نخوابیدم بنابراین بیماری به آرامی در درونم شروع به رشد کرد. 3-4 ماه طول کشید تا بپذیرم که در واقع حالم خوب نیست.

وی افزود: مرحله تاریک بود و از همه می خواهم که آن را پنهان نکنند. به خصوص، یک هنرمند مانند آینه ای برای مخاطب است. وقتي ميتونيم هر ذره از زندگيمون رو به اشتراک بذاريم، چرا اين طور نيست؟ مردم از من پرسیدند که دو سال و نیم کجا ناپدید شده ام. پس بعد احساس کردم مهم است که حرف بزنم.»

صحبت کردن در مورد اینکه خان و پادوکن چگونه کمک را تمدید کردند، این چیزی است که خواننده باید می گفت: «تمام خانواده و دوستان از من مراقبت می کردند. در واقع افراد زیادی از این صنعت هستند که از من حمایت می کردند. شاه رخ بهای و دیپیکا پادوکن به من کمک کردند و از آنجا که دیپیکا نیز مرحله مشابهی را پشت سر گذاشته است، بنابراین او شماره یک دکتر مستقر در دهلی را با خانواده ام برای من در میان گذاشت. همه برای من دعا کردند که حالم خوب شود.»

سینگ به خاطر شماره های چارت انبوه محبوبش در فیلم هایی مانند کوکتل، خیلادی ۷۸۶، چنای اکسپرس، یاریان، راگینی ام ام اس ۲، رئیس، و سونو کی تیتو کی سویتی شناخته شده است. او همچنین در فیلم مهیج سال ۲۰۱۴ به نام Xpose عمل کرد.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین خوانده شده : عسل سینگ باز می شود تا در جعلی رسانه های اجتماعی پیروان کلاهبرداری

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار