خرید رپورتاژ

Yashasvi Jaiswal: فروتن به دریافت ‘بازیکن این مسابقات’ جایزه در U19 جام جهانی – ورزشی

به روز شده: فوریه 19, 2020, 12:22 IST | ANI | بمبئی

این رودخانه در حال حاضر دیده می شود در عمل در آینده هندی لیگ برتر برای راجستان Royals. او را برداشت تا در حراج برای INR 2.4 کرور. Jaiswal قبلا نشان داد که او مورد استفاده برای فروش pani-puris خود را به پایان می رسد دیدار

Yashasvi Jaiswal

Yashasvi Jaiswal

روز پس از دریافت ‘بازیکن این مسابقات’ جایزه در U19 جام جهانی کریکت, ستاره خمیر Yashasvi Jaiswal روز سه شنبه گفت که او با فروتنی به دریافت این جایزه است. او همچنین ابراز امیدواری از این که فقط شروع فوق العاده حرفه ای. هند تا به حال از دست نهایی از U19 جام جهانی مقابل بنگلادش با سه ویکت.

بازی را دیدم برخی از ولتاژ بالا اقدام و بازیکنان از هر دو طرف دخیل در یک درگیری پس از بازی به این نتیجه رسیدند. Jaiswal posted a photo on Instagram و گفت: “من در حال حاضر این زمان به عقب نگاه بر تمام کار سخت و پشتکار و نظم و انضباط که رفت به دستیابی به یک بسیار در انتظار رویای پرداخت می شود زمانی که من راه می رفت بر روی زمین به نمایندگی از کشور من برای همه معتبر ICC World Cup final”.

“این یک سفر بزرگ در طول مسابقات حتی اگر ما نمی تواند نتیجه ما می خواستیم. فروتن به دریافت ‘بازیکن این مسابقات’ و سهم من نسبت به آخر. #UpwardsandOnwards از اینجا”. Jaiswal به پایان رسید این مسابقات با 400 اجرا می شود از شش بازی. او نیز زده یک قرن در بازی نیمه نهایی مقابل پاکستان.

این رودخانه در حال حاضر دیده می شود در عمل در آینده هندی لیگ برتر برای راجستان Royals. او را برداشت تا در حراج برای INR 2.4 کرور. Jaiswal قبلا نشان داد که او مورد استفاده برای فروش pani-puris خود را به پایان می رسد دیدار.

“در ابتدا من ماندم با عموی من در محل خود را و شروع به بازی اما با توجه به محدودیت فضای عموی من مرتب اقامت من در لبنیات در جنوب بمبئی در نزدیکی زمین به شرط این که من تا به حال کار برای لبنیات در ازای اقامت من وجود دارد” Jaiswal گفته بود آنی.

پدر او اجرا می شود یک فروشگاه سخت افزار در اوتار پرادش را بهدهی و Yashasvi بود مشتاق به بازی کریکت از دوران کودکی است. پس پدر او را به بمبئی و سفر خود را به سمت کریکت در بالاترین سطح آغاز شد.

“به زودی من از آنجا بیرون کردند که من کار می تواند با توجه به من مشغول تمرین برنامه. سپس یک مربی به من کمک کرد برای چند ماه با من اجازه می دهد به ماندن در محل خود. اما به زودی مشکلات وجود دارد بیش از حد. من بازی خوب و بد گویی در یک بازی برای یک باشگاه که به من اجازه اقامت در چادر در دانشگاه آزاد اسلامی میدان زمین خود” Jaiswal گفته بود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im