Yami Gautam: لازم نیست که هر یک از اعضای خانواده با من; آن را فقط به من و خانه من کمک کند در خانه

Yami Gautam: لازم نیست که هر یک از اعضای خانواده با من; آن را فقط به من و خانه من کمک کند در صفحه اصلی – سرگرمی

به روز شده: مه 24, 2020, 11:14 IST | سرپرستان | بمبئی

“این تغییر است که در حال حاضر اتفاق می افتد. ما نمی دانیم هنگامی که ما در حال رفتن به از سرگیری تیراندازی زیرا حتی پس از مستند بودن آن به نظر نمی آید مانند coronavirus خواهد شد شامل” Yami Gautam گفت:

Yami Gautam

Yami Gautam

ترس از عدم قطعیت رسید هر کس به دنیا آمده است یک وقفه با توجه به شیوع جهانی از رمان coronavirus. بازیگر Yami Gautam می گوید: او نمی داند که شاخه های فیلم سر گرفته خواهد شد چرا که حتی پس از مستند بودن آن به نظر نمی آید مانند COVID-19 شامل می شود.

چگونه او را ببینید که در آینده از صنعت سرگرمی پست-همه گیر و در چه راه هایی را در این صنعت تغییر کند ؟ “بودجه در حال رفتن به دوباره. در حال حاضر پیشنهاد شده است که بسیاری از ما به عنوان بخشی از, به دنبال دوباره بودجه و رسانه با تئاتر در بسته و با هیچ ایده که آنها را باز کنید. البته اواسط بودجه فیلم را یک فرصت برای انتخاب کردن برای سیستم عامل های دیجیتال,” Yami گفت: سرپرستان در یک منحصر به فرد چت.

او می گوید: او تنها در حال ارائه کار است که تنظیم شده است برای فضای وب. “فیلم راه من با این پیشنهاد آن است که برای پلت فرم های دیجیتال. این تغییر است که در حال حاضر اتفاق می افتد. ما نمی دانیم هنگامی که ما در حال رفتن به از سرگیری تیراندازی زیرا حتی پس از مستند بودن آن به نظر نمی آید مانند coronavirus را شامل می شود,” او گفت:.

تازه دستورالعمل ها و محدودیت ممکن است معرفی او تاکید می کند. “ما هنوز هم به دنبال پروتکل های احتیاطی و تازه دستورالعمل های آن زمان. ما باید صبر کنید و تماشا کنید. ایمنی مهم ترین چیز است. من فکر نمی کنم همه چیز سر گرفته خواهد شد هر زمان به زودی,” او گفت:. با اقتصاد رفتن رو به پایین فیلم بودجه بیش از حد ،

“بودجه البته در حال رفتن به محدود و دوباره دانستن که در سطح جهانی اقتصاد در نظر گرفتن آمار. Contentwise من می توانم امیدوارم که این بار مردم با استفاده از به ارسال فیلم در مورد افراد خوب و تازه مفاهیم. من امیدوارم که مطالب حکیم ما را قوی تر” گفت: بازیگر.

در میان مستند, Yami که در حال حاضر ماندن بدون خانواده اش در بمبئی است که با تمرکز بیشتر بر روی سلامت جسمی و روانی او.

“تناسب اندام است که در مورد غرور و یا به دنبال مناسب است. این همه در مورد چگونه سالم شما هستند. بیش از فیزیکی آن را به یک شخصی تاثیر خود را در ثبات روانی است که مهم است به خصوص در این وضعیت ما در حال حاضر. آن را تبدیل به مهم برای حفظ سلامت عقل خود را دست نخورده به جا و به بیمار می شود. همه اینها نیاز به یک سطح معینی از استقامت و آرامش و قدرت به ویژه هنگامی که شما در حال قرنطینه تمام توسط خودتان,” او گفت: سرپرستان.

Yami ادامه داد: “من لازم نیست که هر یک از اعضای خانواده با من است. آن را فقط به من و خانه من کمک کند در خانه است. من یک روال خاصی. من از خواب بیدار در صبح زود. من شروع روز من با یوگا برای حدود یک ساعت و 15 دقیقه به دنبال تازه آلوئه ورا. آن را برگزیند بنابراین من می دانم که آن را امن است. من آماده است. من به شما خواندن چیزی یا طرح چیزی و آن را ندارد به لزوما ارسال شده در Instagram.”

او صرف زمان با اعضای خانواده او در تماس تصویری. “من تماس تصویری مادر من خواهر من برادر من و پدر من. سپس من با پخت و پز. من آماده سازی غذا برای من و خانه کمک کند. آن را عمدی چیز. من فرصتی برای کار بر روی مهارت های پخت و پز چیزی است که همه ما باید بدانند. آن را نیز یک فعالیت ذهنی” او خلاصه تا.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de