WWE بعدی داغترین ستاره بیانکا Belair در چه مارک هنری به او فشار او نیاز

WWE بعدی داغترین ستاره بیانکا Belair در چه مارک هنری به او فشار او نیاز – ورزشی

انتشار: May 22, 2020, 15:29 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در یک مصاحبه او در مورد اینکه او چگونه کشف شد, چرا بیانکا Belair تماس خودش ‘EST’ ایجاد خود حلقه دنده و بیشتر.

Picture Courtesy/ Bianca Belair Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ بیانکا Belair Instagram

بیانکا Belair, WWE را NXT سوپراستار در حال حاضر از آن ساخته شده به اصلی فهرست در WWE Raw است و آوردن این خانه را. بیانکا Belair انجام شده برای دو بازی در WWE Raw در گذشته 2 هفته و به نظر می رسد ساخت راه خود را به بالا در زنان را بدست آورد. در یک مصاحبه او در مورد اینکه او چگونه کشف شد, چرا او خودش ‘EST’ ایجاد خود حلقه دنده و بیشتر.

چگونه مارک هنری برای اولین بار کشف شما ؟ و آنچه که مفید ترین قطعه از توصیه های او را به شما داده از شما ازمایش و فراتر از آن?
“پس از من مسیر حرفه ای من می خواستم برای پیدا کردن چیزی است که من هنوز هم می تواند رقابتی در, بنابراین من در انجام بازی رایانه و من واقعا ایستاده بود…همه دختران دیگر شد فقط یکیش به طور منظم کوتاه و تی شرت و من بیرون آمدن در برش و کمان و فقط واقعا ایستاده است. در بسیاری از مسابقات بازی رایانه من در میکروفون و حتی بدون دانستن آن برش وله. مارک هنری در سراسر یک تصویری از من در یک بازی رایانه رویداد در اینترنت و او به من تماس گرفت و از من پرسید اگر من می خواهم تا کنون فکر که در WWE… او مرا در درب اما او ساخته شده آن را بسیار روشن از همان ابتدا که “این است که همه در حال رفتن به در شما”… این به من اعتماد به نفس زیادی و آن را واقعا تحت فشار قرار دادند به من. از آن پس او همواره کسی که من می توانید برای مشاوره”

شما معروف اعلام کرد خودتان ‘EST از NXT’ و در حال حاضر ‘EST از WWE’. شما می توانید به مردم توضیح دهد که نمی دانم آنچه که بدان معنی است ؟
“این ‘EST از WWE’ به این معنی است که من یک هیبرید ورزشکار. من نه فقط در یک منطقه, من فقط در یک چیز خوبی نیستم فقط قوی نیستم فقط کسی که می تواند در آن وجود دارد و انجام flips و یک ویترین ورزشکار. من کسی هستم که می توانید آن را تمام انجام. من فقط به طور متوسط در مناطق مختلف در هر منطقه است. من قوی ترین, سریعترین, سریعترین خشنترین, بزرگترین, باهوش ترین من بهترین است. تمام کسانی که در پایان EST. من فقط خودم را به عنوان بهترین مطلق در هر منطقه ای که شما می توانید از فکر می کنم.”

شما یک ستاره با یک میزبان از مهارت های است که در ساخت چرخ دنده ها. است که همیشه یک شور و شوق برای شما ؟ که حلقه دنده شما طراحی شده است که به معنی بیشتر به شما و چرا ؟
“من شده اند بسیار خلاقانه و زیبا دست در تمام زندگی من است. من آن را از پدر من که همیشه انجام کاری همیشه ساختن چیزی. مادر من است, راه همان است. آنها فوق العاده خلاق و من فقط بزرگ شدم که در آن محیط زیست است. من استفاده می شود به دوختن زمانی که من جوانتر بود مادر من بود این کمی کریسمس کوکی بود که همه چیز را در آن اما کوکی ها. در ابتدا من شروع به دوخت بالش موارد هم من حتی نمی دانم آنچه که من انجام شده بود اما از آن انجام شده و من استفاده می شود به دوختن و خود من لباس… آن انجام شده به WWE به خاطر من همه چیز را به بهترین و من همه چیز را خودم این بخشی از شخصیت من. احتمالا مورد علاقه من دنده های من است ماه تاریخ سیاه دنده که من عینک در NXT TakeOver: پورتلند. ماه تاریخ سیاه است که واقعا برای من مهم است چون من واقعا احساس می کنید که تاریخ سیاه است که تاریخ آمریکا, تاریخ جهان, و من بسیار پرشور در مورد آن است. به طوری که احتمالا مورد علاقه من دنده است که من ساخته شده و آن را دارای بیشترین ارزش احساساتی به من.”

آیا شما دیدن موقعیت خود را به عنوان یک WWE Superstar حمل مسئولیت به عنوان مثال مجموعه برای دختران جوان و زنان در سراسر جهان ؟
“بیشتر همراه من در زندگی حرفه ای من بیشتر من می بینم که من یک مسئولیت و من را که بسیار جدی است. به خصوص با زنان و دختران جوان ما اغلب تدریس به کوچک شدن خودمان و بخشی از شخصیت من است که هرگز کوچک کردن خودتان برای تسکین هر کسی ناامنی شما هرگز کم نور خود را برای هر کسی است. شما بیرون رفتن وجود دارد و شما درخشش, روشن, آن را حتی در موضوع دانلود آهنگ: “به من درخشش در حال حاضر”. این چیزی است که من واقعا می خواهم به استرس به دختران جوان به خصوص در جامعه ای که من از… بیرون رفتن وجود دارد و آنها را نشان می دهد که شما هستند و نمی عقب نگه دارید. من نگه که مسئولیت بسیار نزدیک به قلب من و این نه فقط برای دختران جوان و یا زنان آن را برای همه است. شما باید خود را بزرگترین حامی شما باید خود را بزرگترین مشوق.”

چه بیانکا Belair آینده WWE جاه طلبی ؟
“کلیشه پاسخ به خام زنان قهرمان و یا اگر من در اسمک دان به SmackDown زنان قهرمان و یا در نهایت NXT زنان قهرمان. البته من می خواهم به قهرمان در هر سه علامت های تجاری در برخی از زمان خاص اما راستش من فقط می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد و ترک تاثیر مهم نیست که من در هستم. من احساس می کنم مثل من که با NXT من سمت چپ یک ضربه. هنگامی که مردم فکر می کنم به این دوران در WWE history, من می خواهم به یکی از نام هایی که بالا میآید به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی بدون در نظر گرفتن اگر من برنده یک مسابقه و یا یک صد منطبق است. من می خواهم به ترک میراث من می خواهم به ترک تاثیر.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de