خرید رپورتاژ

WWE WrestleMania 37 می رود به هالیوود در سال 2021! – ورزش

منتشر شده در تاریخ: Feb 11, 2020, 13:35 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بیش از 13 سال گذشته رسلمنیا تولید شده بیش از 1.3 میلیارد دلار در تجمعی اقتصادی برای شهرهایی که میزبانی این رویداد است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, Inglewood, شهردار James T. ته جونیور و WWE (NYSE: WWE) مفتخر است اعلام کند که SoFi ورزشگاه و هالیوود در لس آنجلس برگزار خواهد شد WWE پاپ-فرهنگ پر زرق و برق مسابقات در روز شنبه, مارس 28 2021.

“هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند مسابقات هفته” گفت: شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti. “این است که یک از یک نوع رویداد را فراهم می کند که اقتصادی افزایش به منطقه و طرفداران از سراسر جهان را پیدا کنید یک شهرستان است که آماده است تا میزبان آنها و استقبال عینک.”

“شهر کالیفرنیا است هیجان زده به می گویند که مسابقات اضافه خواهد شد به تعداد رو به رشد ملی و بین المللی به دنبال حوادث خواهد شد که میزبانی در شهر ما در طول هشت سال آینده گفت:” Inglewood شهردار James T. ته جونیور “رسلمنیا به ارمغان می آورد شور و هیجان است و به دنبال آن تقریبا در هر سن جمعیتی. با برنامه ریزی از این خیمه رویداد می توان گفت بدون دليل و تنها چیزی که تغییر کرده در کالیفرنیا است…همه چیز است.”

“رسلمنیا یکی از پربیننده ترین رویدادهای, و ما در حال افتخار به استقبال WWE به Inglewood جامعه” گفت: Jason Brodie, مدیر عامل, SoFi ورزشگاه و هالیوود پارک. “WWE تعهد به جامعه است که سازگار با ماموریت ما برای ارائه ماندگاری تاثیر مثبت در جامعه است. ما مشتاقانه منتظر به ایجاد تفاوت با WWE.”

“از طرف هر کس در WWE ما هیجان زده را به مسابقات بازگشت به لس آنجلس” گفت: Vince McMahon, WWE رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. “رسلمنیا خواهد مجموعه نوار برای آینده ورزش و سرگرمی رویدادهای برگزار شده در SoFi ورزشگاه به عنوان ما اضافه کردن این امکانات به لیست از مکان های نمادین که به میزبانی ما pop-فرهنگ پر زرق و برق.”

مسابقات است بیش از فقط یک روز واقعه; این یک هفته جشن. در علاوه بر این به رسلمنیا 37 رویدادهای دیگر شامل Friday Night SmackDown, NXT TakeOver و دوشنبه شب Raw در مرکز استیپلز رسلمنیا Axxess, WWE تعاملی فن جشنواره در مرکز کنوانسیون لس آنجلس و همچنین 2021 WWE Hall of Fame القای مراسم است. WWE نیز میزبان بیش از یک دوجین توسعه جامعه, حوادث, از جمله بيمارستان بازديد و یک ستاره پیشگیری از قلدری تظاهرات طراحی شده را به بازگشت به محلی منطقه.

بیش از 13 سال گذشته رسلمنیا تولید شده بیش از 1.3 میلیارد دلار در تجمعی اقتصادی برای شهرهایی که میزبانی این رویداد است. در این سال مسابقات 36 می گیرد یکشنبه, آوریل 5 از ریموند جیمز ورزشگاه خلیج تمپا و جریان زندگی می کنند در سراسر جهان در WWE Network.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su