WWE superstar Edge: کار من است برای کمک به شما در فراموش کردن مسئولیت خود را برای 2-3 ساعت در روز

WWE superstar Edge: کار من است برای کمک به شما در فراموش کردن مسئولیت خود را برای 2-3 ساعت در روز – ورزشی

به روز شده: May 01, 2020, 12:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

WWE superstar Edge, مذاکرات در مورد تاریخی خود را باز گشت از بازنشستگی به کشتی خود را رویال رامبل بازگشت, WWE, سرگرمی و آینده استعداد

Edge on his Instagram

لبه در Instagram

WWE superstar Edge بازنویسی تاریخچه هنگامی که او آمد از بازنشستگی و وارد WWE Royal Rumble در این سال است. لبه وارد شده در شماره 21 و جمعیت رفت و از جا در رفته شاهد بازگشت Rated R Superstar.

پس از او WWE بازگشت Edge نیز به نظر می رسد در WWE Raw و به عنوان سرنوشت آن را به دشمنی با خود یک بار تگ تیم شریک رندی اورتن پس از دومی به او حمله کردند. رندی اورتن نیز مورد حمله قرار لبه همسر بث فینیکس در هفته بعد. لبه است که در حال حاضر برنامه ریزی شده به صورت رندی اورتن در یک تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده مسابقه در رسلمنیا 36. در ضمن WWE superstar Edge, مذاکرات در مورد تاریخی خود را باز گشت از بازنشستگی به کشتی خود را رویال رامبل بازگشت, WWE, سرگرمی و آینده استعداد

چگونه بود که در WWE Universe?
برای من تا به حال بسیار به سرعت قرار دادن ذهن من است که WWE و کشتی انجام شد برای من در سال 2011. اگر من را قبول نمی کند چه هر کس به من گفت من خواهد بود بسیار ناسالم. من نیاز به پیدا کردن همه چیز برای انجام و حرکت در زندگی و پایان آن فصل ، به عنوان سال گذشت و من شروع به احساس خوب و من در کار قرار داده است که من فکر کردم می تواند نیاز به یک باز گشت. حتی گرفتن ترخیص کالا از گمرک به باز گشت همه به چالش کشیدن و رشد من در چالش است. این فرصتی بود برای من تا باز گشت که هیچ کس تا به حال قبل از انجام هر ورزش است.

شب در رویال رامبل سال 2020 همه چیز شروع به گرفتن واقعی است. آن را تبدیل به بیشتر از یک چالش قلبی را تکرار و به یک حلقه در یک انبار خالی با دوستان. آن را عجیب و غریب به عنوان وجود دارد یک محصول جدید از استعداد بود که من هیجان زده می شود بخشی از. آن نیست تا زمانی که من به خانه هنگامی که آن را به من رسید که همه این سختی کار پرداخت می شود و در حال حاضر ما در حال بازگشت و انجام این کار. از یک خروجی خلاق که بسیار هیجان انگیز است که من دوست دارم گفتن داستان. به عقب بر گردیم و در WWE جایی که من اعتماد به بخشی از آن چیزهایی بود آن زاویه دوربین دنده موسیقی من – که من درگیر من فقط آن را دوست دارم. من نیاز به این بود که بهترین پدر در خانه اگر آن را حس می کند.

افکار خود را به دنبال بازگشت در رویال رامبل سال 2020?
من هنوز به طور کامل پیچیده ذهن من در اطراف این سفر است. اجازه دهید به تنهایی لحظاتی قبل از سر و صدا. من همیشه گفته ام که من نه عصبی قبل از یک عملکرد از آنجا که اگر یک جایی در زندگی من است که من می دانستم که من به طور کامل اعتماد به نفس در همه متغیرها – آن را در حلقه کشتی. که جای من است که بدون توجه به آنچه در پایین می رود و من آماده هستم.

اما در رویال رامبل من احساس اعصاب. من ایستاده بود و پایین پله ها بود و آرزو موفق باشید از بث (همسر خود) و جی (مسیحی) و Lance Storm, تولید و دوستان نزدیک. آن طوفان شین هلمز ارسال به مردم است. ما می دانیم هر یک از دیگر و سوار هم زیادی است. او را دیدم یک نگاه در چشمان من است که او قبل از دیدم هرگز و گفت: “هی مرد انجام داده ایم این هزار بار تو این! فقط آن را له.” این خیلی خوب است که دایره خود را از دوستان نزدیک به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم در WWE است که من نمی دانم و یا ارتباط برقرار کردن با. برای رفتن از بث (همسر خود) و جی (مسیحی) – نزدیک ترین confidantes – به نیزه و طوفان – که آرامش. هنگامی که موسیقی ضربه… (مکث) شما نمی توانید آن را توضیح دهید و یا با قرار دادن انگشت خود بر روی آن این دیگ ذوب از چیزهایی است که همه گرد هم آمدند. نه سال بعد از اینکه مجبور به بازنشسته این یک داستان است که هرگز اتفاق افتاده است قبل از. و در مرکز که طاقت فرسا بود. احساسات خود را نمی تواند کنار آمدن و یا انطباق آن, بنابراین شما فقط باید برای سوار شدن همراه است. آن است که هنوز هم حقیقی.

که تحت تاثیر قرار شما در NXT و NXT انگلستان ؟
وجود دارد خیلی از استعداد است که شما می توانید نقطه به همه. اما بدیهی است که Tommaso Ciampa پس از او و من باید یک ارتباط نزدیک. ما هر دو گردن بچه ها نبود اصطلاح بهتر. او چیدن است مغز من زیادی و من آن را دوست دارم. او سعی خواهد کرد که ایده های به عنوان به خوبی. من هم دوست دارم جانی گارگانو. اما به نظر من کسی که مطلقا تماس گرفته شده و متوجه شد که او قرار است به انجام است فین Balor. آن را کاملا هیجان انگیز به تماشای او. به نظر من او و گارگانو مجموعه قالب چه NXT بازی باید برای رفتن به جلو. شما اسب های کاری مثل آدم کول که در هفته در, هفته در خرد کردن که شما می خواهید به نوک کلاه خود را به آن مرد. کیت لی خیلی چشمگیر, من دوست دارم به دریافت در حلقه با او را به او نشان می دهد آنچه که او است و آنچه او می تواند. لبه همچنین در ادامه به ذکر شلوار مخمل کبریتی رویا.

از NXT انگلستان آن را سبیل کوه پیت دان والتر و Imperium. من به تماشای Imperium بسیار قبل از آنها شد ، من به یاد داشته باشید که در کفش خود را و این نیرو.

چقدر مهم است که سرگرمی به عنوان فرار از واقعیات در حال حاضر بیش از همیشه ؟
در آب و هوای امروز شما در حال رفتن هرگز برای دلجویی از همه. من فکر می کنم که شما نیاز به قبول آن است. در اینجا چگونه من در آن نگاه کنید – در حال حاضر جهانی است که بر سر آن و در زمان هایی از این من واقعا احساس نیاز جهان سرگرمی, کتاب ها به آن را از طریق. در اینجا این است که چگونه من در کار من – مسئولیت من این است برای کمک به شما را فراموش کرده ام شما برای 2-3 ساعت در روز و که بزرگ است. این یک امتیاز است که من نگاه نمی کند. من آن را از دست رفته برای نه سال. در حال حاضر من می آیند و جاذبه است که مسئولیت از دست داده است. در یک زمان مثل این است که آن بسیار مهم است و من باور دارم که. من در تلاش برای مسئولیت اجتماعی اما هنوز به برخی از انواع از آنچه که همه در حال رفتن را از طریق. به من آن را در مورد پول به من آن است که من در کار من در کار برای یک شرکت و همچنین انجام آنچه که من می توانید به مسئول برای خانواده من. در حال حاضر مهم این است که ما را به انجام آنچه ما انجام می شود و مسئول در حالی که انجام آن.

اگر شما می توانید ایجاد یک جدید WWE شبکه نمایش چه خواهد بود ؟
یک لبه و مسیحی فیلم مربوط به یک کتاب مکاشفات یوحنا زامبی. به عنوان مسیحی به القاء به سالن از شهرت آخرالزمان می شکند در این عرصه و سپس تعقیب است. ما نوشت و من فکر می کنم که می تواند سرگرم کننده – یک احمق Edge و Christian فیلم با cameos توسط Kurt Angle, Steve Austin, تامی دریمر و هر کس ما باید روابط خود را با. من فکر می کنم که خواهد بود بسیار سرگرم کننده و کاملا مسخره است.

چه باید مردم را تماشا در WWE Network?
برای من شخصا این فیلم های مستند. من دوست دارم 24, تجاوز بی رحمانه عصر

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>