WWE Raw تجزیه و تحلیل: به درو مک اینتایر در بر داشت یک رقیب شایسته در Bobby Lashley?

WWE Raw تجزیه و تحلیل: به درو مک اینتایر در بر داشت یک رقیب شایسته در Bobby Lashley? – ورزش

منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020, 12:38 IST | شاون d’souza | بمبئی

به روز رسانی و تجزیه و تحلیل آنچه اتفاق افتاده در WWE Raw در مارس 19 سال 2020 است. نگاهی به

Drew McIntyre after his win on WWE Raw. Pictures Courtesy/ WWE

درو مک اینتایر پس از پیروزی او در WWE Raw. عکس حسن نیت ارائه میدهد/ WWE

WWE Raw را نشان می دهد حال WWE champion درو مک اینتایر رو بارون کوربين در یک تک بازی برای رویداد اصلی لبه پاسخ به رندی اورتن چالش در واکنش, جدید, خام, زنان قهرمان آسوکا جشن و همچنین NXT زنان قهرمان شارلوت استعداد رو خاموش در برابر روبی Riott.

درو مک اینتایر در مقابل بارون کوربين
WWE Raw اصلی رویداد امروز WWE champion درو مک اینتایر رو خاموش در برابر اسمک دان این بارون کوربين در یک نام تجاری دعوت مطابقت. Bobby Lashley و MVP ایستاده بودند در ورودی فقط به اضافه کردن یک کمی حواس پرتی به درو مک اینتایر. با وجود کربین مدیریت به کشش عمیق شش بعد از او با ضربه یک DDT او نمی تواند پین قهرمان است. درو مک اینتایر و سپس موفق به دزدکی حرکت کردن در Claymore برای پیروزی.

تجزیه و تحلیل:
کربین نشان داده پتانسیل بسیار زیادی به عنوان یک پاشنه در WWE و در این بازی هیچ تفاوتی ندارد. درو مک اینتایر که برنده WWE عنوان از Brock Lesnar در رسلمنیا 36, به عقب نگاه نمی. اثبات می شود یک مبارز قهرمان مک اینتایر در دفاع از عنوان WWE در برابر ست رولینز بود که در عنوان مخلوط کاملا به زودی اگر شما از من بپرسید. Bobby Lashley ساخته شده است که بازگشت او به WWE دو سال پیش و در تراز وسط قرار دارد با لی عجله هرگز یک شات عنوان رتبهدهی نشده است! تکان دهنده اما واقعی. Bobby Lashley در ابتدا به دنبال دشمنی با آن جهانی قهرمان Brock Lesnar اما هرگز به نور آمد. این بهترین زمان برای Bobby Lashley به پول نقد در یک فرصت به عنوان یک شات.

Bobby Lashley یک سنگین وزن کشتی گیر WWE و همچنین می تواند یک مسابقه ایده آل برای درو مک اینتایر در یک پوند برای پوند مطابقت کردن. شدید فیزیکی در بازی ممکن است خواهد بود برجسته برای اطمینان حاصل کنید. Bobby Lashley می داند که چگونه به آخرین طولانی در مسابقات و بنابراین آیا مک اینتایر. همه Lashley نیاز به انجام است گام تا بشقاب.

از سوی دیگر درو مک اینتایر شده در WWE به یک دهه بود اما فقط تا این سال که او به لیگ مبارزه برای WWE قهرمانی و برنده شدن در آن است.

Edge vs Ortonلبه و اورتن در خام

دیگر WWE Raw خلاصه بازی:

  • لبه قبول رندی اورتن چالش برای یک تک بازی در واکنش
  • مورفی را شکست داد Humberto Carillo با pinfall
  • شارلوت استعداد را شکست داد روبی Riott از طریق ارسال
  • نیا Jax قطع خام زنان قهرمان آسوکا را جشن
  • Bobby Lashley شکست R-Truth توسط ارسال
  • الکسا سعادت و نیکی عبور با موفقیت در دفاع از زنان tag team titles برابر IIconics
  • Shayna Basler را شکست داد ناتالیا در یک ارسال بازی
  • کوین اونز و خدمه آپولو را شکست داد آندراده و فرشته Garza در یک مسابقه تگ تیم
  • Aleister سیاه را شکست داد مورفی از طریق رد صلاحیت

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im