جان سینا در گذشته دیده می شد در WWE در اوایل سال 2019 در یک مسابقه در Raw

John Cena. Picture Courtesy/ WWE

جان سینا. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ WWE

John Cena, WWE ثبت مقید 16 بار قهرمان جهان خواهد شد ساخت بزرگ خود را بازگشت به WWE زمانی که او به نظر می رسد در اسمک دان در فوریه 28 عنوان گزارش برای اولین بار در WWE پشت صحنه نمایش در FS1.

جان سینا ساخته شده خود را در حلقه اولین بار در سال 2002 در اسمک دان در بداهتا مسابقه در برابر Kurt Angle که پس از آن به هنگام تولد به ‘بی رحمانه تجاوز’ عصر. جان سینا هرگز به عقب نگاه کرد و پس از تبدیل به پرچم-حامل WWE برای بیش از یک دهه. جان سینا برنده 16 WWE مسابقات قهرمانی جهان و اصلی-evented بی شماری WWE pay-per-views از 18 سال گذشته است.

جان سینا در گذشته دیده می شد در کشتی سرگرمی جهانی در اوایل سال 2019 در یک مسابقه در Raw.

جان سینا که به دنبال یک حرفه ای در هالیوود تحویل برخی از بازدید در چند سال گذشته مانند زنبورعسل و مسدود کننده. بزرگترین هالیوود فیلم در عین حال بدون شک خواهد بود بعدی خود F9: سریع حماسه. سینا می پیوندد سریع و خشمگین حق رای دادن و ملحق خواهد شد Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Charlize Theron و هلن میرن در نهم قسط.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان