خرید رپورتاژ

ووهان مدیر بیمارستان می میرد از coronavirus – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 18, 2020, 11:02 IST | AFP | پکن

این COVID-19 ویروس که اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان اواخر سال گذشته به بیش از 72,000 مردم و کشته 1,900 در چین

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

پکن: یک مدیر بیمارستان در مرکز چین به ویروس بیماری درگذشت سه شنبه رسانه های دولتی گفت, آخرین پزشکی کارگر به سقوط قربانی به کروناویروس است که گسترش در سراسر کشور است.

این COVID-19 ویروس که اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان اواخر سال گذشته به بیش از 72,000 مردم و کشته 1,900 در چین است. Liu Zhiming مدیر هاربین بیمارستان در ووهان درگذشت صبح روز سه شنبه پس از “تمام تلاش های نجات موفق” دولت پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

او برای اولین بار شناخته شده است مدیر بیمارستان فوت کرده اند از coronavirus. حداقل شش پزشکی دیگر کارگران کشته شده از این ویروس در حالی که 1,716 آلوده شده اند با توجه به آمار رسمی.

لیو مرگ در ابتدا گزارش شده توسط رسانه ای و وبلاگ نویسان در مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز سه شنبه-اما داستان به بعد حذف شده و جایگزین با گزارش است که پزشکان هنوز در تلاش به او را نجات دهد.

بیمارستان کارگردان مرگ پژواک از مرگ ووهان چشم پزشک Li Wenliang که مجازات شده است توسط مقامات صدایی زنگ در مورد ویروس در اواخر ماه دسامبر.

Li مرگ باعث غلیان احساسات ملی از غم و اندوه و همچنین خشم در برابر مقامات بودند که متهم نادرست بحران است.

مردم را به رسانه های اجتماعی یک بار دیگر به سوگواری لیو در روز سه شنبه بسیاری از کاربران در توییتر و مانند Weibo پلت فرم طراحی مقایسه بین لیو مرگ و لی است که در ابتدا نیز گزارش شده توسط رسانه های دولتی و سپس تکذیب ساعت قبل از اینکه در نهایت به تایید دوباره.

پزشکان در ووهان در صورت کمبود از ماسک و محافظ bodysuits با برخی حتی پوشیدن موقت hazmat مناسب و ادامه کار با وجود نشان دادن علائم تنفسی به دلیل کمبود کادر پزشکی و سلامت کارگران به خبرگزاری فرانسه گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im