رسلمنیا 36 می شود بیشتر صحبت در مورد رویداد در رسانه های اجتماعی در WWE تاریخ!


رسلمنیا دیدم در مجموع 13.8 میلیون کل رسانه های اجتماعی و تعاملات در Facebook, Instagram and Twitter بود که تا 57 درصد از رسلمنیا 35

John Cena during his match against Bray Wyatt. Pic/ WWE

جان سینا در طول بازی خود را در برابر بری وایات. عکس/ WWE

در این سال مسابقات به طور رسمی ترین رویداد اجتماعی در WWE تاریخ به عنوان جدید قهرمانان فک انداختن Boneyard بازی ذهن خم کرم شب تاب خانه سرگرم کننده مسابقه و اقدام بدون توقف مشتعل گفتگو در سراسر.

رسلمنیا دیدم در مجموع 13.8 میلیون کل رسانه های اجتماعی و تعاملات در Facebook, Instagram and Twitter بود که تا 57 درصد از رسلمنیا 35 و بیشتر در WWE history.

در رسلمنیا 36 شب 1 در رویداد اصلی آندرتیکر و AJ Styles خوشحال طرفداران خود را به عنوان منحصر به فرد و در عین حال جنگ وحشیانه در طول یک قبرستان همچنان به جلب توجه خود را در Boneyard مطابقت آن پدیده به دست آورد. براون Strowman بیش از حد شده و به عنوان جایگزینی برای رومن رینز به عنوان او را شکست داد گلدبرگ برای تبدیل شدن به جهانی جدید قهرمان.

در رسلمنیا 36 شب 2 در رویداد اصلی درو مک اینتایر در سمت چپ یک تصویر ماندگار برای WWE Universe با پرشور و حرارت خود را بالا بردن عنوان یک حرفه ای در حال تغییر لحظه ای بعد او را شکست داد Brock Lesnar برای تبدیل شدن به جدید WWE champion. جان سینا رو ‘شیطان’ بری وایات در یک کرم شب تاب Funhouse بازی است که می تواند به نام عجیب و غریب ترین مسابقه در WWE history. شیطان رفت و به ضرب و شتم جان سینا. لبه بازگشت و پس از نه سال در بازنشستگی به شکست رقیب رندی اورتن در یک تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده مطابقت.

ماند به WWE اجتماعی و دیجیتال به دنبال خرید اینترنتی از حماسه رسلمنیا 36.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im