بزرگترین COVID-19 مرکز آینده در دهلی نو

بزرگترین COVID-19 مرکز آینده در دهلی نو – اخبار

انتشار: Jun 17, 2020, 12:43 IST | سرپرستان | دهلی نو

ترتیبات آمده در افت ناگهانی در COVID-19 موارد در سرمایه های ملی

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

به سطح شیب دار تا ظرفیت تخت در سرمایه های ملی دولت دهلی نو آغاز کرده است و تبدیل جنوب دهلی رادا Soami معنوی مرکز به بزرگترین COVID-19 مرکز مراقبت با بیش از 200 سالن و 10000 تخت. این منطقه از مرکز معنوی است که به عنوان بزرگ به عنوان بیش از 22 زمین فوتبال. نیز وجود خواهد داشت که تامین مسکن برای پزشکان در یک طرف از مرکز.

ترتیبات آمده در افت ناگهانی در COVID-19 موارد در سرمایه های ملی. دهلی نو در مجموع از 44,688 موارد و 1,837 مردم باید در برابر این بیماری است. به عنوان بسیاری از 50 بيمار را تحت درمان در یک سالن. به گفته یک مقام ارشد راج Niwas تمام جنبه های فنی هستند که در نظر گرفته شود.

مقامات در ارتباط با سات Vyas گفت: “این مجموعه را به طور کامل آماده 30 ژوئن برای درمان بیماران است. آن ساخته شده است و با چادر. آن را باید روشنایی کافی و طرفداران. کولرهای نیز نصب شده در هر سالن.” روز یکشنبه در دهلی نو معاون فرماندار آنیل Baijal بازدید رادا Soami سات مرکز و مطلع با ویژگی های اطلاعات در مورد امکانات.

در همین حال وزیر Arvind Kejriwal-چراغ دهلی دولت قصد دارد به ترتیب 20,000 تخت در یک هفته برای مقابله با بحران. برای این کار حدود 4000 تخت را مرتب در 40 کوچک و بزرگ هتل های دهلی نو.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de