بزرگترین موج مجازی که تصادفات در برابر شیشه ای در توهم نوری! آن را دیده نشده است ؟

بزرگترین موج مجازی که تصادفات در برابر شیشه ای در توهم نوری! آن را دیده نشده است ؟ – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 14:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ویروسی را نشان می دهد موج پرشتاب و توفنده در برابر یک جعبه شیشه ای در قالب یک anamorphic نصب و راه اندازی

A screengrab of the video posted by D'strict on their Youtube channel.

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط D’strict در کانال یوتیوب خود را.

ویروسی تصویری از یک هنر نصب و راه اندازی در سئول است سرگرم کننده شهروندان در رسانه های اجتماعی. یک anamorphic نصب و راه اندازی تحت عنوان ‘رسانه های عمومی هنر #1 موج را نشان می دهد موج پرشتاب و توفنده در برابر یک جعبه شیشه ای و برنامه ریزی شده است به بزرگترین کیفیت بالا, هوای آزاد, صفحه نمایش توجه نمرات از شهروندان در سراسر جهان است.

برای اطلاع یک anamorphic نصب یک اثر هنری است که نیاز به بیننده برای دیدن آن را از یک زاویه خاص در غیر این صورت به نظر می رسد تحریف شده است.

با توجه به استاندارد شب نصب و راه اندازی ساخته شده در 5,314 پا صفحه نمایش هوشمند سامسونگ smart LED تکنولوژی است که به نظر می رسد واقع بینانه به عنوان آن به نظر می رسد برای یک دقیقه در هر ساعت بر روی صفحه نمایش است که 80 متر عرض و 20 متر ارتفاع.

اثر هنری نصب شده در آوریل این سال طراحی شده توسط D’strict یک شرکت شناخته شده برای همهجانبه با استفاده از فن آوری برای ایجاد هنر. این شرکت در وبسایت خود حیرت انگیز آثار هنری خود را در کانال یوتیوب در مارس 13, که در حال حاضر به دست آورد بیش از 456,200 دیدگاه ها و تن از دیدگاه قدردانی آن است.

یک کاربر را تحت تاثیر قرار اظهار داشت: “این خیره کننده است. اثر کامل و تجدید نظر به ما عمیق ترین fascinations و ترس. به خوبی انجام می شود!” کاربر دیگری گفت: “کاملا زرق و برق دار و الهام بخش کار می کنند. من تعجب می کنم که چه نوع دیگر از توهمات دست آورد می تواند با این نوع از فن آوری است.” یک کاربر گفت که آثار هنری که به تماشای برای ساعت ها به او یک ‘اثر مراقبه’.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de