بشقاب پرنده ها جهان روز: آیا کامپیوتر, چگونه برای جشن گرفتن این روز

بشقاب پرنده ها جهان روز: آیا کامپیوتر, چگونه برای جشن گرفتن این روز – اخبار

به روز شده: Jul 02, 2020, 15:30 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

روز مشاهده شده از سال 2001 به گسترش آگاهی در مورد منحصر به فرد اشیاء پرنده (بشقاب پرنده) و حضور زندگی فراتر از زمین

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

جولای 2 جشن گرفته است به عنوان بشقاب پرنده ها جهان در روز است. روز مشاهده شده از سال 2001 به گسترش آگاهی در مورد منحصر به فرد اشیاء پرنده (بشقاب پرنده) و حضور زندگی فراتر از زمین است. تصمیم بر آن شد برای جشن گرفتن این روز را به عنوان بشقاب پرنده ها جهان بعد توسط بشقاب پرنده ها جهان بعد سازمان (WUFODO) برای علاقه مندان که می خواهند به دانستن بیشتر در مورد موجودات فرا زمینی و جمع آوری شواهد بیشتری در مورد آن.

اگر شما یک sci-fi چرم گاومیش است که معتقد به وجود بیگانگان به نظاره نشست و دانستن بیشتر در مورد نظریه های مختلف ساخت دور در اینترنت در مورد کامپیوتر و رؤیتانتخاب کنید تا یک کتاب و یا فیلم در مورد موجودات فرا زمینی.

آیا کامپیوتر ؟

منحصر به فرد اشیاء پرنده یا بشقاب پرنده, همچنین شناخته شده به عنوان ‘بشقاب پرنده’ هستند تصور می شود زرق و برق دار به دنبال سفینه بیگانگان از سیاره های دیگر استفاده کنید برای بازدید از زمین است. با بسیاری از رؤیت بشقاب پرنده گزارش شده در بخش های مختلف دنیای کامپیوتر شده اند علوفه برای بسیاری از تئوری های توطئه در مورد حضور زندگی در خارج از زمین.

نظریه ها در کامپیوتر

این نظریه در اطراف کامپیوتر و زندگی در سیارات دیگر در جهان به نور در جولای 1947. به عنوان شناخته شده ‘Rosswell حادثه’ گزارش شده است که ایالات متحده نیروی هوایی ارتش بالون سقوط کرده بود در راسول نیومکزیکو. این حادثه موجب گمانه زنی در باقی مانده از بالون است که شبیه یک ‘سقوط پرواز دیسک’. حتی به عنوان نظامی آمریکا گفت که این یک بالن آب و هوا, این حادثه آغاز کرده بود بسیاری از نظریه ها در مورد بشقاب پرنده ها و بیگانگان.

یکی دیگر از به طور گسترده ای گزارش حادثه UFO sightings شد آمریکا هوانورد و تاجر کنت آرنولد. او ادعا کرد که دیده می شود نه غیر معمول از اشیاء پرواز در آسمان در 24 ژوئن 1947. آرنولد پرواز در نزدیکی کوه. رینر در واشنگتن در زمان و توصیف اشیاء به عنوان “تخت مانند یک ظرف پای”, “به شکل یک پای صفحه”, “نیمه ماه و به شکل بیضی در جلو و محدب در عقب”, “چیزی شبیه به یک بشقاب پای بود که در نیمه قطع با یک نوع محدب مثلث در عقب” یا به سادگی “بشقاب مانند” و یا “مانند یک تخت بزرگ دیسک”. او در ادامه توضیح داده نامنظم خود را حرکت بودن “مثل یک ماهی کوه در می رم در آفتاب” و یا یک بشقاب قلم در آب است. بر اساس آرنولد توضیحات مطبوعات بود و سپس ابداع در حال حاضر شرایط محبوب “بشقاب پرنده” و “پرواز دیسک”.

در مارس سال 2020 پنتاگون منتشر شد سه ‘طبقه بندی نشده’ فیلم های گرفته شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده که بیشتر تشدید نظریه ها در مورد وجود زندگی فرازمینی. The United States Department of Defense (DOD) منتشر شد بیانیه ای به تاریخ مارس 27 و گفت که این کلیپ کوتاه – یکی گرفته نوامبر 2004 و دو نفر دیگر در ماه ژانویه 2015 – شد و در حال گردش در اینترنت پس از منتشر شدن در سال 2007 و سال 2017 بود.

بخش بیشتر گفت که فیلم در آن برخی از “ناشناس هوایی پدیده” مشاهده شد “باقی می ماند مشخص به عنوان “ناشناس.” انتشار این ویدئوها به حال اینترنت توسط طوفان گرفته شده!

چگونه به جشن بشقاب پرنده ها جهان روز

  • در این روز دست خود را بر روی یک تلسکوپ و نگه داشتن یک ساعت مچی در آسمان در شب. چه کسی می داند که شما ممکن است پیدا کردن چیزی ‘مشکوک’ در آسمان است.
  • به اشتراک گذاری داستان های شما شنیده در مورد کامپیوتر با سازماندهی مجازی UFO حزب با دوستان خود

صرف بعد از خواندن کتاب در UFO sightings یا شراب خواری-سازمان دیده بان علمی تخیلی فیلم alien encounters مانند E. T.-فرازمینی, مریخ حمله!, نشانه های مردان در سیاه و سفید فیلم حق رای دادن و بسیاری دیگر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im