روز جهانی بهداشت سال 2020: هند حفظ سلامت هوش – یک صدای جیر جیر در یک زمان!

روز جهانی بهداشت سال 2020: هند حفظ سلامت هوش – یک صدای جیر جیر در یک زمان! – اخبار

به روز شده: May 07, 2020, 22:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

از مشاهیر و اثرگذارندهها به سیاستمداران و مردم عادی هندی ها به توییتر برای بیان قدردانی خود را به پزشکان مراقبت های بهداشتی که در خط اول جبهه در جنگ علیه COVID-19

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

پس از ظهور و پس از آن شیوع COVID-19 میلیون ها نفر از مردم توییتی و بازتوییت مورد آن در سراسر جهان بسیاری از به دنبال معتبر و مفید و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اطلاعات است.

با هند مرور از طریق هفته سوم مستند گفتگو در توییتر منعکس کننده خلق و خوی مردم تمایل به سمت متوجه اهمیت سلامت خود و رفاه. در این #WorldHealthDay نشان دهنده بزرگ نماد برای مردم به اتحاد و ترویج سلامتی خوب برای همه. از مشاهیر و اثرگذارندهها به سیاستمداران و مردم عادی سرخپوستان در حال گرفتن به توییتر به طور یکسان برای شرکت در این گفتگو ایجاد انگیزه هر یک از دیگر به اشتراک گذاری راهنمایی برای اقامت مناسب و سالم و قدردانی خود را به پزشکان مراقبت های بهداشتی که در خط اول جبهه در جنگ علیه COVID-19.

گرفتن ابتکار عمل را به تشویق این بحث توییتر راه اندازی کرده است یک سفارشی emoji امروز. به تصویر می کشد اهمیت ماندن در خانه در سناریوی حال حاضر emoji فعال می شود در 10 زبان هندی به غیر از زبان انگلیسی است. این شامل Hindi Tamil, Marathi, Telugu, بنگالی, کانادا, Gujarati, اریا Punjabi, Malayalam و اردو.

مکالمات مربوط به بهداشت و هرگز از اهمیت بیشتری در یک محلی و ملی و همچنین جهاني. انعکاس این #WorldHealthDay و هند سالم در خانه شده اند روند در توییتر به عنوان یکی از بالا هند مکالمات امروز.

پناه دادن به یک حس اجتماعی توییتر شاهد مختلف زیر موضوعات مرتبط با سلامت بحث در هفته گذشته است. این محدوده از های راهنمایی در حفظ یک شیوه زندگی سالم به از دست دادن تناسب اندام و چالش ها را به کاربران دیگر است. در اینجا یک عکس فوری سریع از این گفتگو:

صفحه اصلی-تمرینات یوگا برای بدن نجات

برای مبارزه با بی حالی جسمی و انگیزه ماندن در میان این مستند سرخپوستان شده اند با توسل به صفحه اصلی تمرینات شده اند و به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها از خود به Tweeting با هشتگهای مانند #Homeworkouts, #FitIndia, #FitIndiaMovement, #HomeWorkout, #YogaDuringLockdown, #HumFitTohIndiaFit, #StayHomeStayFit ،

اثرگذارندهها تاکید بر اهمیت سلامت

رهبران و بازیگران و sportspeople شده اند, به Tweeting, تصاویر و ویدئوها از تمرینات خود را الهام بخش مردم را به #StayHomeStayFit. هند وزیر ورزش Kiren Rijiju آغاز شده مناسب هند ابتکار عمل را به تشویق خانواده ها به #StayInWorkOut میان 21-Day مستند.

بازیگر شیلپا شتی Kundra پشتیبانی مناسب هند ابتکار با به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از نحوه خانواده او است و جا ماندن در حالی که ماندن در داخل خانه. کریکت Hardik Pandya شده است به اشتراک گذاری ویدئوها از زندگی خود را در خانه و دور از کریکت زمینه است. او اخیرا در توییتی یک ویدیو از خود ‘quaran-آموزش سخت در خانه!

مردم را به توییتر برای به اشتراک گذاشتن تناسب اندام چالش ها و توانمند سازی هر یک از دیگر نه تنها مردم های خود را در تمرینات آنها نیز تشویق دیگران معرفی همراهان خود به چالش های تناسب اندام مانند #plankchallenge.

IPL تیم سرخپوستان بمبئی (@mipaltan) به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از Aditya Tare (@adu97) کار کردن با شایان ستایش ترین تمرین شریک او کمی دختر!

عضویت در گفتگو در توییتر برای به اشتراک گذاشتن چگونه شما در حال نگه داشتن خودتان متناسب با این #WorldHealthDay

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>