بانک جهانی تصویب 1 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای هند برای مقابله با COVID-19 شیوع

بانک جهانی تصویب 1 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای هند برای مقابله با COVID-19 شیوع – اخبار

انتشار: May 03, 2020, 10:28 IST | PTI | واشنگتن دی سی

در جنوب آسیا و بانک جهانی نیز تایید USD 200 میلیون دلار برای پاکستان 100 میلیون تومان برای افغانستان 7.3 میلیون دلار برای مالدیو و دلار 128.6 میلیون روپیه لانکا

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

بانک جهانی تایید کرده است 1 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای هند برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا 76 زندگی و آلوده از 2500 نفر در کشور است. بانک جهانی برای اولین بار مجموعه ای از پروژه های کمک بالغ بر 1.9 میلیارد دلار خواهد شد کمک به 25 کشور و عملیات جدید در حال حرکت رو به جلو در بیش از 40 کشور با استفاده از سریع پیگیری روند این بانک گفت: در روز پنج شنبه. بزرگترین تکه از اورژانس کمک مالی به هند – 1 میلیارد دلار.

“در هند 1 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری را پشتیبانی بهتر غربالگری تماس با ردیابی و تشخیص آزمایشگاهی; تهیه تجهیزات حفاظت فردی; و راه اندازی جدید جداسازی بخش” بانک جهانی گفت: پس از آن هیئت مدیره اجرایی تصویب اولین مجموعه اضطراری پشتیبانی عملیات برای کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان با استفاده از یک اختصاص داده شده به سرعت پیگیری تسهیلات برای COVID-19 پاسخ.

در جنوب آسیا و بانک جهانی نیز تایید USD 200 میلیون دلار برای پاکستان 100 میلیون تومان برای افغانستان 7.3 میلیون دلار برای مالدیو و دلار 128.6 میلیون روپیه لانکا. بانک جهانی گفت که در حال حاضر به کمک مالی به دلار 160 میلیارد دلار بیش از 15 ماه به حمایت از اقدامات برای مقابله با این بیماری همه گیر است که در تمرکز خواهد بهداشتی فوری عواقب و تقویت روند بهبود اقتصادی. گسترده تر اقتصادی و برنامه های هدف به کوتاه شدن زمان بهبودی ایجاد شرایط برای رشد و حمایت از شرکت های کوچک و متوسط و کمک به حفاظت از فقیر و آسیب پذیر است.

وجود خواهد داشت یک قوی فقر تمرکز در این عملیات با تاکید بر سیاست مبتنی بر تامین مالی و حمایت از فقیرترین خانواده ها و محیط زیست آن را گفت. “گروه بانک جهانی است که مصرف گسترده ای اقدام سریع برای کاهش گسترش COVID-19 و ما در حال حاضر عملیات پاسخ بهداشت در حال حرکت رو به جلو در بیش از 65 کشور گفت:” گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass.

“ما در حال کار برای تقویت (از) کشورهای در حال توسعه توانایی برای پاسخ به COVID-19 همه گیر و کوتاه شدن زمان اجتماعی و اقتصادی به بهبود است. فقیرترین و آسیب پذیرترین کشورها به احتمال زیاد خواهد رسید سخت است و تیم ما در سراسر جهان متمرکز باقی می ماند در سطح کشور و منطقه ای راه حل برای حل بحران,” Malpass گفت.

با توجه به بانک 100 میلیون تومان خواهد افغانستان را به سرعت و محدود کردن گسترش COVID-19 از طریق افزایش تشخیص نظارت و سیستم آزمایشگاهی و همچنین تقویت ضروری خدمات بهداشتی و درمانی و مراقبت های ویژه. در پاکستان 200 میلیون تومان حمایت خواهد کرد آمادگی و واکنش اضطراری در بخش بهداشت و درمان و شامل حفاظت اجتماعی و آموزش و پرورش اقدامات لازم برای کمک به کشورهای فقیر و آسیب پذیر مقابله با اثرات فوری از همه گیر این بانک گفت.

در پاسخ به گسترده زنجیره تامین اختلالات بانک جهانی کمک به کشورها در دسترسی به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی با رسیدن به تولید کنندگان از طرف دولت.

بانک جهانی در تشویق دیگران به ارائه کمک های مالی به کشورهای در حال توسعه برای COVID-19 سلامت پاسخ گفت: بیانیه های رسانه ای. در مجموع 1,002,159 COVID-19 موارد گزارش شده در سراسر بیش از 175 کشور و سرزمین با 51,485 مرگ و میر گزارش شده تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>