کار در Kalyan را قرن Patri پول در جریان در میان مستند

کار در Kalyan را قرن Patri پول در جریان در میان مستند – اخبار

به روز شده: Jun 19, 2020, 07:26 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

ماهر کارگران احضار از غرب بنگال; آهن مرکزی مقامات اعتماد به نفس از تکمیل یک کشش در ماه اوت سال جاری

The 104-year-old Patri Pul was deemed unsafe in a report by IIT-B

104 سال Patri پول تلقی شد ناامن در گزارش IIT-B

پس از Sandhurst جاده را Hancock پل کار یک پل دیگر – Kalyan را Patri پول کردم که در این مستند با اطمینان از اتمام ماه اوت سال 2020 است.

“ما بررسی کرد و با وجود این مستند کار شده است پیشرفت.

ماهر کارگران آورده شده است از غرب بنگال برای تکمیل این مهم کار می کنند. پایه های پل در حال آماده و راه اندازی از پل آغاز خواهد شد در اوایل ماه جولای و یک کشش باید آماده اوت” Kalyan MP Dr Shrikant Shinde گفت.

در فوریه این سال girders برای Parti پول وارد در شهر حیدرآباد جهانی شرکت فولاد. وجود دارد برنامه برای سه پل در ظرفیت و کار است که انتظار می رود به طور کامل قبل از این موسمی. کل هزینه از پل بازسازی است R778.11 کرور.

104 سال Patri پول بود که تلقی ناامن در گزارش IIT-B پایین کشیده شد در نوامبر سال 2018 است. موازی جاده پل ساخته شده بود در کنار آن در سال 2001.

مرکزی راه آهن (CR) و رئیس روابط عمومی افسر شیواجی Sutar گفت که پل ساخته شده توسط Maharashtra State Road توسعه شرکت (MSRDC) در هماهنگی نزدیک با CR.

104 سال Patri کابل آمد تا در طول جنگ جهانی اول در سال 1914 و سوابق نشان می دهد که چگونه این خط راه آهن از بمبئی به کالیان در اصل در سال 1854 و چگونه در آغاز سال 1914 ارتقاء شروع به اتفاق می افتد با چهار ردیابی و یا quadrupling و ساخت و ساز گسترده تر روی پل در امتداد خط.

خط مقدم جنگجو نقاشی های دیواری در Mahim ایستگاه

The mural art was brought to life by Munir Bukhari
نقاشی دیواری هنر بود به زندگی به ارمغان آورد منیر بخاری

به عنوان یک بیان از قدردانی WR زندگى گسترده بیرونی نما از Mahim ایستگاه راه آهن با نقاشی های دیواری ستایش رزمندگان خط مقدم. این نقاشی های دیواری پوشش دیوار در هر دو ورودی ایستگاه در نمای بیرونی از ساختمان راه آهن و همچنین به عنوان مرز بیرونی دیوار. نقاشی دیواری هنری طراحی شده توسط گجرات مبتنی بر خیابان هنرمند ‘انجام’ بود و به زندگی به ارمغان آورد منیر بخاری در طی 15 روز است. صحبت در این مناسبت Amit Syngle, MD, و مدیر عامل, اسیایی, رنگ محدود گفت: “قهرمانان بمبئی,’ پروژه در Mahim یک راه برای تشکر استثنایی افرادی که خود را در معرض خطر بزرگ برای محافظت و خدمت به دیگران در طول این زمان.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK