منابع می گویند استودیو در انتظار ارزیابی فروش بلیط داخلی برای ‘Tenet’ قبل از تصمیم گیری در مورد حرکت ‘زن شگفت انگیز.

Gal Gadot

گال گادوت

وارنر بروس رسماً انتشار ‘زن شگفت انگیز ۱۹۸۴’ را تا کریسمس به عقب رانده است. به گزارش واریتی، عاقبت ابرقهرمان با بازی گال گادوت که انتظار می رفت در ۲ اکتبر برای اولین بار به نمایش درآمد، هم اکنون در ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ به تئاترها خواهد رسید. توبی امریش، رئیس گروه تصاویر متحرک وارنر بروس در این مورد گفت: «پتی یک فیلمساز استثنایی است و با ‘زن شگفت انگیز ۱۹۸۴’ یک فیلم فوق العاده پویا تحویل داده است که فیلمگوها در تمام سنین در سراسر جهان کاملاً دوست خواهند داشت. ما به فیلم بسیار افتخار می کنیم و مشتاقانه منتظریم که آن را برای تعطیلات برای مخاطبان بیاوریم.»

کارگردان پتی جنکینز افزود: «قبل از هر چیز اجازه دهید بگویم من و گال چقدر همه طرفداران زن شگفت انگیز فداکارمان را در سراسر جهان دوست داریم و هیجان شما برای ‘WW84’ نمی توانست ما را شادتر یا مشتاق تر برای دیدن فیلم کند. از آنجا که من می دانم چقدر مهم است که این فیلم را به شما بر روی یک صفحه نمایش بزرگ زمانی که همه ما می توانیم تجربه را با هم به اشتراک بگذارید، من امیدوارم که شما مهم نیست انتظار فقط کمی طولانی تر است. با تاریخ جدید در روز کریسمس، ما نمی توانیم صبر کنید تا تعطیلات را با شما بگذرانیم!”

همانطور که در هر تنوع، وارنر Bros. در زمان خطر در انتشار ‘Tenet’ بر روی صفحه نمایش بزرگ، نشانه اولین فیلم پرفروش بزرگ برای اولین بار از تئاتر فیلم در ماه مارس به دلیل همه گیر بسته شد. فیلم با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری، از کارگردان کریستوفر نولان، در طول تعطیلات آخر هفته روز کار در آمریکا به ۲۰ میلیون دلار جهش یافته راه اندازی شد.

منابع می گویند استودیو در انتظار ارزیابی فروش بلیط داخلی برای ‘Tenet’ قبل از تصمیم گیری در مورد حرکت ‘زن شگفت انگیز.

با تاخیر ‘زن شگفت انگیز 1984،’ ‘Tenet’ رقابت زیادی در میان خریداران بلیط مواجه نیست و می تواند افزایش فروش در هفته های آینده را ببینید. در حال حاضر، ماجراجویی کتاب کمیک دیزنی و مارول ‘بیوه سیاه’ در ۶ نوامبر فیلم بزرگ بعدی در تقویم ها است. در این میان، فیلم های کوچکتری مانند کمدی رمانتیک سونی ‘گالری قلب های شکسته’ قصد دارند این آخر هفته را افتتاح کنند.

در میان همه گیر، ‘زن شگفت انگیز 1984’ بارها به تاخیر افتاده است. در ابتدا برای ۵ ژوئن قبل از نقل مکان به ۱۴ اوت و سپس ۲ اکتبر برنامه ریزی شده بود.

این کاملا تعجب آور نیست که عاقبت ‘زن شگفت انگیز’ دوباره به تعویق افتاد. چهار هفته جلوتر از تاریخ انتشار اکتبر خود، و استودیو به سختی هر گونه ارتقاء انجام داده بود. ‘زن شگفت انگیز’ حق رای دادن بسیار مهم برای وارنر Bros است، و این شرکت نمی تواند رسید جعبه متوسط دفتر خطر است. این فیلم تقریباً ۱۸۰ میلیون دلار برای تولید هزینه داشت، نه شمارش هزینه های بازاریابی جهانی گران قیمت.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه