زنان WT20: ما نمی تواند راضی پس از استرالیا برنده می گوید: Veda Krishnamurthy

زنان WT20: ما نمی تواند راضی پس از استرالیا برنده می گوید: Veda Krishnamurthy – ورزشی

به روز شده: فوریه 24, 2020, 09:33 IST | PTI | پرت

Krishnamurthy نمی خواهند به هند اجازه دهید احساسات خود را بهتر از آنها اصرار ارشد و میانی سفارش نیاز به زنده ماندن طولانی تر

Veda Krishnamurthy

وداع Krishnamurthy

هند middle-سفارش خمیر وداع Krishnamurthy هشدار داده است همکاران خود را در برابر خوشنودی خود را پس از پر زرق و برق پیروزی در برابر استرالیا گفت: آنها باید اقامت متمرکز پیش از برخورد در برابر بنگلادش در T20 جام جهانی اینجا را در روز دوشنبه. هند قابل توجه بولینگ نمایش روشن این مسابقات بازکن با پا-عنکبوتی که تار میتند Poonam Yadav نقش کلیدی را با چهار ویکت برای توقف مدافع عنوان قهرمانی’ اجرای تعقیب و گریز. Krishnamurthy نمی خواهند به هند اجازه دهید احساسات خود را بهتر از آنها اصرار ارشد و میانی سفارش نیاز به زنده ماندن طولانی تر است.

“ما نمی تواند راضی با پیروزی مقابل استرالیا). ما به اجازه رفتن از این احساسات در حال حاضر و با تمرکز بر تکرار همه چیز خوب ما بود” Krishnamurthy گفت: در آستانه بازی. هند نیاز خود را برای بهبود عملکرد پنبه حلاجی شده به عنوان آنها را به ثمر رساند زیر پر 132 مقابل استرالیا. پس از سه سری قبلی این جام جهانی که پنبه حلاجی شده است متناقض مبارزه به پست بزرگ بالغ.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما به اندازه کافی از یک نمره برای ما پرتاب کنندگان برای دفاع از. در همان زمان, ما را نمی توان بیش از حد بلند پروازانه با ما سکته مغزی و یا در معرض خطر در حال اجرا کوتاه اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما به اندازه کافی اجرا می شود در هیئت مدیره گفت:” 27 ساله. “همانطور که همه شما را دیدم ما حمله بولینگ خوبی انجام شده است. همه چیز در مورد دادن به آنها که ثبات اضافی. اگر ما تا به حال به پایان رسید 15 اجرا می شود کوتاه تر در روز جمعه (برابر استرالیا) آن می شده اند بسیار مشکل تر است برای ما.”

این می تواند روی حیله و تزویر بازی برای هند روز دوشنبه به عنوان بنگلادش بود مورد ضرب و شتم آنها را دو بار در سال 2018 T20 جام ملت های آسیا در مرحله گروهی و نهایی. برای بنگلادش آنها خواهد بود برای هدف ناراحت است. کاپیتان سلما خاتون خواست کنار او به ساکن نه در هند خیره کننده پیروزی باز و به جای تمرکز بر گرفتن عملکرد خود را درست در WACA.

“ما نگران نتیجه بین هند و استرالیا است. ما فقط متمرکز بر خود ما است. ما شده اند به تماشای افتتاحیه مسابقات از مسابقات با علاقه زیادی هستند و ما واقعا هیجان زده برای رفتن در این یکی گفت:” خاتون.

“همه دختران ما قرار داده و خود را از 100 درصد به گرم کردن مسابقه در برابر پاکستان و ما امیدواریم که به یک شروع مثبت در این جام جهانی است.”

زنده در تلویزیون
هند v بنگلادش: Star Sports 2 اس اس 1 Hindi HD, 16:30

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de