زنان WT20: Radha Yadav می خواهد پدر به فروش سبزیجات

زنان WT20: Radha Yadav می خواهد پدر به فروش سبزیجات – ورزشی

به روز شده: May 01, 2020, 08:02 IST | Subodh Mayure | بمبئی

رادا پدر Omprakash نشان داد که او دختر است و اصرار او را به حرکت به Baroda و جلوگیری از فروش سبزیجات در Kandivli

Omprakash Yadav

Omprakash Yadav

هند تیم زنان چپ و بازو عنکبوتی که تار میتند رادا Yadav پدر و مادر و مربی هیجان زده شد به دیدن او کسب ازدواج بازیکن مسابقه جایزه پس از آزادی او T20I حرفه ای-بهترین 4-23 در برابر سریلانکا در ملبورن در روز شنبه. هند در حال حاضر رزرو خود را در مرحله نیمه نهایی نقطه در ICC T20 World Cup.

رادا پدر Omprakash نشان داد که او دختر است و اصرار او را به حرکت به Baroda و جلوگیری از فروش سبزیجات در Kandivli.

رادا 19 ساله به او منتقل پایه به Baroda به آموزش با مربی Prafull Naik پنج سال پیش. “او شده است به من گفتن برای جلوگیری از یک سبزی فروش و شیفت به Baroda با او. اما من در حال حاضر 55… چه می توانم در این سن ؟ من نمی توانم بیکار نشستن… من نیاز به برخی از کار” Yadav Sr گفت: اواسط روز در روز شنبه.

رادا کوچک اقامت وزوز شد از صبح روز شنبه پس از “30 تا 40” ساکنان Jeevandeep جامعه تماشای مسابقه. “همه ما لال و واقعا به او افتخار است. حدود 30 تا 40 نفر از ساختمان ما به تماشای این بازی با ما. آن را واقعا به ویژه هنگامی که او برنده این بازیکن از بازی جایزه. ما شده اند در انتظار برای آن را پس از یک مدت زمان طولانی” گفت: Radha پدر.

رادا مربی Naik گفت: نه ، از جمله بخش برای اولین بار دو گروه مسابقات در برابر استرالیا و بنگلادش اخراج او را به انجام کاری خاص. “وقتی که او یک فرصت برابر نیوزیلند او دگرگون خوبی [1-25] و به گل 14 مفید اجرا می شود فقط نه توپ که به ما کمک کرد تا بازی را به نفع خود توسط سه اجرا می شود. و امروز او دگرگون بهترین طلسم, جای خود غلت بزنید توپ حتی پس از گرفتن آمار برای شش [by SL کاپیتان Chamari Atapattu]. او جدا کردن بسیار توپ بعدی. نه اینکه بخشی از بازی XI متهم او را به بهترین. او همیشه برای یک چالش” Naik گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im