خرید رپورتاژ

زنان WT20: Poonam Yadav طول می کشد 4/19 به هند شکست استرالیا با 17 اجرا می شود – ورزش

به روز شده: فوریه 21, 2020, 17:42 IST | ANI | بمبئی

قبلا Deepti شارما شکست نخورده دست کشیدن از 49 اجرا می شود فعال هند به پست 132/4 در اختصاص بیست اور

Poonam Yadav (2nd L) celebrates bowling Australia's Ellyse Perry on her first ball during the opening match of the women's Twenty20 World Cup cricket tournament at the Sydney Showground in Sydney on February 21, 2020. Pic/ AFP

Poonam Yadav (2nd L) جشن بولینگ استرالیا Ellyse پری در اولین توپ در طول بازی افتتاحیه از زنان Twenty20 جام جهانی کریکت مسابقات در سیدنی Showground در سیدنی در فوریه 21 سال 2020 است. عکس/ AFP

Poonam Yadav در زمان چهار ویکت به هند را شکست داد و قهرمان دفاع استرالیا با 17 اجرا می شود در بازی افتتاحیه از زنان T20 جام جهانی در روز جمعه در سیدنی Showground ورزشگاه در استرالیا.

تعقیب 133 استرالیا, افتتاحیه بث Mooney و الهام Healy ارائه شده ثابت شروع به اواز یا موسیقی دو نفری قرار داده و بر روی 32 اجرا می شود برای اولین باجه. هند در نهایت دستیابی به موفقیت در ششمین عنوان Shikha Pandey اخراج Mooney (6).

کاپیتان مگ Lanning پیوست Healy در وسط برای قرار دادن در کوتاه مشارکت 23 اجرا می شود اما به محض استرالیا آغاز شده برای به دست آوردن دست بالا Lanning (5) بازگشت به غرفه توسط Rajeshwari Gayakwad. Healy, اما, همچنان مارس در آورده و تا نیم قرن در 10 ،

بلافاصله پس از رسیدن به نیم قرن علامت Healy (51) اخراج شد Poonam Yadav محدود کردن استرالیا به 67/3. هندی ریسندگی موفق به چرخش بلال-وب سایت در سراسر استرالیا batters و این منجر به اخراج از راشل Haynes (6) و Ellyse پری (0) با استرالیا هنوز 57 اجرا می شود به دور از برنده شدن.

Ashleigh گاردنر سعی کردم او را به عنوان او را نگه داشته و رتبه بندی در حال حرکت در انتهای اما کنندگان هند نگهداری می شود در نظر گرفتن درها در انتهای دیگر. در پایان هند موفق به ظهور پیروز 17 اجرا می شود.

قبلا Deepti شارما شکست نخورده دست کشیدن از 49 اجرا می شود فعال هند به پست 132/4 در اختصاص بیست اور.

پس از قرار دادن در به بت هند رو به یک حال پرواز به عنوان افتتاحیه Smriti Mandhana و Shafali Verma قرار داده 40 اجرا می شود در چهار اور. شانزده ساله ورما در زمان خاص میل به استرالیا ریسندگی نگه داشته و اعزام آنها به مرزهای.

اما استرالیا آمد به شدت در پنجمین عنوان Mandhana (10) فرستاده شد به غرفه توسط Jess Jonassen. بلافاصله پس از Ellyse پری نیز در میان درها را به عنوان او را رد کرد مجموعه, خمیر ورما (29) کاهش هند به 43/2.

کاپیتان Harmanpreet Kaur (2) موفق به ترک یک علامت گذاری به عنوان او را رد کرد و در هفتم توسط Jonassen و هند باقی مانده بود در یک نقطه از زحمت. اما Jemimah Rodrigues و Deepti Sharma کردم و با هم برگرفته از نوبت برای هند است.

اواز یا موسیقی دو نفری قرار داده و در 53 اجرا می شود برای چهارمین جدا اما موضع خود را شکسته بود در 16 عنوان Delissa Kimmince بود Rodrigues (26) حکم پا-قبل از جدا, کاهش هند به 100/4.

در فینال اور, Deepti Sharma قادر به چرخش اعتصاب به طور منظم و به عنوان نتیجه هند رفت و گذشته 130-اجرا شده را علامت.

مختصر نمرات: هند 132/4 (Deepti Sharma 49*, Shafali Verma 29 جس Jonassen 2-24) شکست استرالیا 115/10 (الهام Healy, 51, Ashleigh گاردنر 34, Poonam Yadav 4-19) با 17 اجرا می شود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im