زنان WT20: شوالیه می درخشد برای انگلستان; SA ترش تایلند

زنان WT20: شوالیه می درخشد برای انگلستان; SA ترش تایلند – ورزشی

به روز شده: فوریه 29, 2020, 13:20 IST | سازمان | کانبرا

گلن (3-15) و اکلستون (2-12) اعمال قدرت کنترل پاکستان اجرا-چیس به عنوان Bismah Maroof طرف شکست خورده به عقب را باز برنده بیش از غرب هند.

Heather Knight en route her 62 against Pakistan at Canberra yesterday. Pic/Getty Iamges

هدر نایت مسیر او 62 در برابر پاکستان در کانبرا دیروز. عکس/گتی Iamges

کاپیتان هدر نایت لعنتی مسلط پنجاه و قبل از چرخش, دوقلو, سارا گلن و سوفی Ecclestone مشترک پنج ویکت به انگلستان ثبت نام 42-اجرای نفع خود بر پاکستان برای تقویت خود در مرحله نیمه نهایی پیشنهاد در ICC زنان T20 جام جهانی گفت.

دعوت به بت هدر نایت (62) و ناتالی Sciver (36) ادامه فرم خوب خود را به انگلستان ارسال شده 158 هفت. آنها بازگشت به اخراج پاکستان 116 برای دومین پیروزی متوالی و همچنین فاصله خود را در آفریقای جنوبی در گروه ‘ب’. گلن (3-15) و اکلستون (2-12) اعمال قدرت کنترل پاکستان اجرا-چیس به عنوان Bismah Maroof طرف شکست خورده به عقب را باز برنده بیش از غرب هند.

Proteas شکستن هند رکورد
در یکی دیگر از بازی آفریقای جنوبی clubbed بالاترین مجموع در زنان T20 جام جهانی به سرکوب minnows تایلند توسط عظیم 113 اجرا می شود و در مسیر باقی بماند برای یک محل در نیمه نهایی. کاپیتان Dane van Niekerk برنده بازی شیر یا خط در اینجا و تصمیم گرفتند به خفاش با تیم ساختمان 195 برای سه لنگر قدرتمند بازکن Lizelle لی 101.

این بزرگ ترین امتیاز را در این مسابقات تاریخ, ضرب و شتم هند 194 پنج برابر نیوزیلند در پراویدنس در سال 2018 است. در پاسخ تایلند تمام شد برای 82 با آفریقای جنوبی, کیسه هتریک کردن Shabnim اسماعیل بولینگ اگر چه یک اجرا.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de