زنان WT20: همه چیز در مورد سرنوشت می گوید وداع Krishnamurthy

زنان WT20: همه چیز در مورد سرنوشت می گوید وداع Krishnamurthy – ورزشی

به روز شده: Mar 07, 2020, 08:43 IST | PTI | ملبورن

میانه-سفارش خمیر وداع Krishnamurthy احساس می کند هند به مقصد را به نفع خود ICC T20 World Cup.

Veda Krishnamurthy during her unbeaten 20 against Bangladesh in Perth last week. Pic/Getty Images

وداع Krishnamurthy در شکست خود را 20 برابر بنگلادش در پرت هفته گذشته است. عکس/گتی ایماژ

ارشد هند خمیر وداع Krishnamurthy می گوید تیم او به نظر می رسد مقصد را به نفع خود ICC زنان T20 جام جهانی در ازدواج خود را نهایی ظاهر ارائه شده آن را نگه می دارد و اعصاب در بررسی برابر چهار بار قهرمان استرالیا در اینجا در روز یکشنبه. هند را مجبور روانی مزیت رفتن به فینال به عنوان آنها حیرت زده کرد مدافع عنوان قهرمانی با 17 اجرا می شود در این مسابقات باز کن. “این همه در مورد سرنوشت و من مؤمن بزرگ در سرنوشت. احساس می کنم مثل این است که راه آن را به معنای شد. وجود دارد یک شوخی رفتن در اطراف است که این جام جهانی ساخته شده است در چنین راهی که آن را به ما کمک می کند با شروع از درها را به هر چیز دیگری” او به نقل از به نقل از مسابقات وب سایت رسمی.

این Harmanpreet Kaur-led هند نهایی رسیده و بر اساس رکورد بدون شکست خود را در مسابقات خود در مرحله نیمه نهایی مقابل انگلستان بود شسته در روز پنج شنبه. Krishnamurthy بود که بخشی از تیم است که به پایان رسید runner-up به انگلستان در سال 2017 زنان ODI جام جهانی را درک درد از دست رفته بر روی یک عنوان جهان. “بودن در فینال است فقط پاداش برای راه ما در مرحله گروهی. وجود دارد یک مزیت برای داشتن برنده تمام بازی های ما با آب و نه در دست ما است.”

این تیم اولین هدف از رسیدن به فینال داشتن دست Krishnamurthy, 27 گفت: سرخپوستان در حال حاضر نیاز به نگه داشتن اعصاب و باقی می ماند متمرکز منتهی به این روز بزرگ در روز یکشنبه. “ما گفت: هدف اول برای رسیدن به فینال و آن را از وجود دارد. ما عبور از مرحله اول ، ما نیاز به مطمئن شوید که ما نگه اعصاب ما و ما آنچه که ما نیاز به انجام این کار در روز پایانی,” او گفت:.

هند اخیر رقابت با استرالیا گرفته شده جذاب و تاب با Kaur لباس تعقیب کردن 173 در اخیر خود سه سری و گرفتن خانه با 17 اجرا می شود در T20 جام جهانی. اما همه این است که hunky-dory برای Krishnamurthy در مقابل شخصی. به عنوان یک بزرگ دان او بهبود از یک سری از تک رقمی نمرات در سه سری به نمره 20 از 11 توپ در پايان نقش مقابل بنگلادش.

داشتن انباشته فقط 35 اجرا می شود از چهار بازی در این مسابقات تا کنون کارناتاکا خمیر می داند که نقش او در این تیم است. “به عنوان یک فرد نقش به من داده است بسیار سازگار در سال گذشته است. آنها قرار داده ایم و تلاش در سال گذشته به نگه داشتن من وجود دارد و من شده پشتیبانی شده توسط هر فرد نه فقط یک یا دو. کل تیم با حمایت کارکنان نشان داده اند ایمان من,” او گفت:.

“من می دانم که به جام جهانی من خواهد نقش حیاتی بازی به پایان نوبت هست که من احساس من قادر به انجام این کار در جام جهانی گذشته در غرب هند” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de