زنان WT20 | Harmanpreet Kaur: داشتن رزرو در روزهای آینده خواهد بود

زنان WT20 | Harmanpreet Kaur: داشتن رزرو در روزهای آینده خواهد بود – ورزش

به روز شده: May 05, 2020, 13:38 IST | ANI | سیدنی

نیمه نهایی جام جهانی بین هند و انگلستان بود به نام بدون یک توپ در حال دگرگون با توجه به باران. و از آنجا که هیچ رزرو روز و هند وارد مرحله نهایی به عنوان آنها در صدر گروه خود در مراحل اولیه

Harmanpreet Kaur

Harmanpreet Kaur

پس از ورود خود را اول فینال ICC زنان T20 جام جهانی, هند, کاپیتان Harmanpreet Kaur sympathised با انگلستان و گفت که با داشتن ذخیره روز یک ایده عالی است.

نیمه نهایی جام جهانی بین هند و انگلستان بود به نام بدون یک توپ در حال دگرگون با توجه به باران. و از آنجا که هیچ رزرو روز و هند وارد مرحله نهایی به عنوان آنها در صدر گروه خود در مراحل اولیه.

“تاسف ما نمی توانید یک بازی اما قوانین وجود دارد و ما باید به دنبال آن است. داشتن رزرو در روزهای آینده خواهد بود یک ایده عالی است. از یک روز ما می دانستیم که ما را به نفع خود تمام بازی های که در مورد نیمه اتفاق نمی افتد که می تواند سخت برای ما است. در آن حس اعتباری به این تیم برای پیروزی در تمام بازی ها” ESPN Cricinfo به نقل از Kaur عنوان کرد و گفت.

“اولین T20 World Cup final به معنای زیادی به ما. اما به عنوان یک تیم ما فقط می خواهم به بازی ما بهترین کریکت در فینال. اگر ما بهترین کریکت ما خواهد شد در یک موقعیت خوب. ما می دانیم که هر دو از آفریقای جنوبی و استرالیا به خوبی انجام داده اند به طوری که ما در حال فکر کردن در مورد تیم های دیگر,” او اضافه شده است.

هند را شکست داد و میزبان استرالیا و بنگلادش و نیوزیلند و سریلانکا در گروه خود به سر به نیمه نهایی شکست نخورده. طبق قوانین ICC هر دو نوبت نیاز به حداقل پنج اور به را تشکیل می دهند بازی. اما در ICC مسابقات حداقل بیش از حد می رود به 10 اور در هر طرف. بنابراین اگر باران نیروهای این بازی به کمتر از 10 اور در هر نوبت بازی تلقی می شود به عنوان ‘رها’.

بعد از آن در روز آفریقای جنوبی و استرالیا را در هر یک از دیگر در بازی دوم نیمه نهایی, و اگر آن را شسته به خوبی Proteas آن را به مرحله نهایی به عنوان آنها در صدر گروه ب در سال 2018 نسخه از زنان T20 جام جهانی و هند از دست انگلستان در نیمه نهایی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im