زنان WT20: استرالیا کریکت Mitchell Starc مگس خانه برای حمایت از کریکت همسر الهام

زنان WT20: استرالیا کریکت Mitchell Starc مگس خانه برای حمایت از کریکت همسر الهام – ورزشی

به روز شده: Mar 07, 2020, 09:43 IST | PTI | ملبورن

میچل Starc بازگشت به خانه برای تماشای همسر الهام Healy بازی ICC زنان Twenty20 نهایی جام جهانی برابر هند در اینجا در روز یکشنبه.

Alyssa Healy and Mitchell Starc. Picture courtesy/ Mitchell Starc's Instagram account

الهام Healy و میچل Starc. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Mitchell Starc را Instagram account

بالا استرالیا هاي Mitchell Starc را از دست ندهید نهایی ODI در مقابل آفریقای جنوبی برای تماشای همسر الهام Healy بازی ICC زنان Twenty20 نهایی جام جهانی برابر هند در اینجا در روز یکشنبه. Wicketkeeper-خمیر Healy خواهد بود بخشی از استرالیا تیم را در یک فرم سمتی در MCG. چهار بار قهرمان اصلی تیم خواهد بود با هدف دفاع از عنوان برابر, برای اولین بار فینالیست.

وجود دارد به حمایت از Healy خواهد بود Starc که دست سوم و نهایی ODI برنامه ریزی شده بود در پتچفستروم در روز شنبه در ملبورن. “این است که یک بار در طول عمر فرصت برای میچ به تماشای الهام در یک خانه جام جهانی نهایی و بنابراین ما خوشحال بودند و به او اجازه می دهد به بازگشت به خانه برای حمایت از خود و بخشی از فوق العاده مناسبت” استرالیا مردانه, مربی تیم جاستین لانگر گفت.

“این چیزی است که ما صحبت شده است در حالی که با توجه میچ تا به حال قابل ملاحظه حجم کار در تمام فرمت های خود را از رفتن به خانه یک زن و شوهر از روز جلوتر از بقیه از تیم ملی به این معناست که او را باید یک فرصت به روز کردن جلوتر از ما خانه و دور ODI و T20I مقابل نیوزیلند است که قرار دادن تا ما فصل” لانگر اضافه شده است. استرالیا تیم مردان را برای مبارزه با غرور داشتن در حال حاضر اذعان سه بازی ODI سری 0-2 به آفریقای جنوبی.

لانگر معتقد است Starc عدم وجود خواهد داشت یک فرصت برای امثال جاش Hazlewood Jhye ریچاردسون و کین ریچاردسون. “ما مقدار زیادی از بولینگ سریع گزینه با ما در اینجا در آفریقای جنوبی با جاش Hazlewood Jhye ریچاردسون و کین ریچاردسون همه نشستن ما در بازی قبلی در بلومفونتن و میچ عدم حضور ارائه خواهد شد یکی از آنها یک فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن در شنبه مسابقه” لانگر گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de