خرید رپورتاژ

زنان جهان T20: ICC به استفاده از پای جلو هیچ-توپ – تکنولوژی ورزشی

به روز شده: فوریه 11, 2020, 14:01 IST | PTI | دبی

این تکنولوژی اخیرا trialed در سراسر 12 بازی که در طی آن 4717 توپ دگرگون شد و 13 بدون توپ (0.28% از تحویل) نامیده می شدند. تحویل همه در نظر گرفته شد با دقت ICC گفت:

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

دبی: جلو پا بدون توپ تکنولوژی استفاده خواهد شد در یک جهانی مسابقات برای اولین بار در ICC زنان T20 جام جهانی در استرالیا در اواخر این ماه بین المللی کریکت شورای اسلامی گفت: در روز سه شنبه. تصمیم به استفاده از این سیستم ساخته شده بود پس از انجام موفقیت آمیز آزمایش های انجام شده به تازگی در هند و غرب هند.

“سوم داوری خواهد شد و نظارت بر پا جلو فرود موقعیت بعد از هر توپ و برقراری ارتباط در زمینه داوری اگر زایمان بدون توپ” ICC در بیانیه ای گفت. “در زمینه داوران آموزش داده شده به تماس با هر یک پا جلو بدون توپ مگر اینکه توصیه به انجام این کار توسط سوم داوری اگر چه آنها را مسئول دعوت از همه انواع دیگر هیچ توپ در زمین.”

این تکنولوژی اخیرا trialed در سراسر 12 بازی که در طی آن 4717 توپ دگرگون شد و 13 بدون توپ (0.28% از تحویل) نامیده می شدند. تحویل همه در نظر گرفته شد با دقت ICC گفت. جف Allardice ICC مدیر کل کریکت گفت: “کریکت دارای سابقه بسیار خوبی معرفی فن آوری برای حمایت از تصمیم گیری های ما مطابقت مقامات و من مطمئن هستم که این فناوری را کاهش می دهد تعداد کمی از پا جلو بدون توپ خطا در ICC زنان T20 جام جهانی.”

“بدون توپ بسیار دشوار را برای داوران به تماس با دقت و حتی اگر درصدی از تحویل که هیچ توپ کم است, مهم است که به آنها را به درستی. از آنجایی که ما برای اولین بار trialed این مفهوم در ODI سری بین انگلیس و پاکستان در سال 2016 فن آوری بهبود یافته است به طور قابل توجهی ما را قادر می سازد به معرفی این هزینه به طور موثر و با حداقل تاثیر بر جریان بازی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su