روز: دختر مدرسه ای می شود منطقه جمع آوری برای یک روز الهام بخش توییتر

روز: دختر مدرسه ای می شود منطقه جمع آوری برای یک روز الهام بخش توییتر – اخبار

به روز شده: Mar 03, 2020, 19:02 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

منطقه دادرس و جمع Buldhana, Suman Rawat چاندرا ارسال شده در توییتر که در آن او به نام Poonam Deshmukh از Zilla Parishad مدرسه جمع آوری روز

Picture/Suman Rawat Chandra-Twitter

عکس/Suman Rawat چاندرا-توییتر

با روز بین المللی زنان که چند روز مانده به جشن و شادمانی در حال حاضر آغاز شد که در آن زنان در زمینه های اجتماعی و فرهنگی و توسعه اقتصادی یاد می شود. و یک روستا در ماهاراشترا تصمیم گرفت به مناسبت این روز در حال اجرا تا به روز در یک راه خاص. در یک بخش, الهام بخش, حرکت, چند دانش آموز در روستای Buldhana انتخاب شدند برای تبدیل شدن به جمع برای روز.

منطقه دادرس و جمع Buldhana, Suman Rawat چاندرا ارسال شده در توییتر که در آن او به نام Poonam Deshmukh از Zilla Parishad مدرسه جمع از روز است. او همچنین اعلام کرد در این پست که چند دختر در این روستا داده خواهد شد یک فرصت برای تبدیل شدن به جمع از روز است.

“برای یک اجرای بین المللی زنان روز به مدت یک هفته چند از روشن دختران vl داده می شود n فرصت را به جمع آوری برای یک روز (sic)” چاندرا گفت: در این توییت که دریافت بیش از 2.300 دوست دارد و ترجمه 239 بار.

چاندرا نیز دیگر ارسال عکس Deshmukh, نشستن در این جمع صندلی که در آن او گفت که دختر “با اعتماد به نفس و الهام بخش برای موفقیت یک روز و در زمان تعهد به کار سخت برای همان و نیز الهام بخش سایر دختران است.”

توییت دریافت بسیاری از ستایش از Twitterati با برخی از تماس با طرح های الهام بخش و تشویق و ترغیب برای این طرح انجام می شود در سراسر کشور است.

چه چیزی شما فکر می کنم از این طرح ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im