زن قادر به خرید مواد غذایی به دلیل انباشت می شود کمک از غریبه

زن قادر به خرید مواد غذایی به دلیل انباشت می شود کمک از غریبه – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 16:28 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | ساری (انگلستان)

با توجه به کمبود سهام در مغازه 34 سال بود که در حال سقوط کوتاه در پول برای پرداخت برای اقلام خریداری شده توسط او شد به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت کمک از یک غریبه در یک فروشگاه

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

در میان Coronavirus بحران قفسه رفتن خالی در مغازه ها تبدیل شده اند به طور معمول دید. مردم در خرید اقلام به صورت عمده به سهام تا خانه های خود را بدون فکر کردن در مورد مردم نیاز دارند. با توجه به کمبود سهام در مغازه 34 سال از انگلستان بود که در حال سقوط کوتاه در پول برای پرداخت برای اقلام خریداری شده توسط او شد به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت کمک از یک غریبه در یک فروشگاه آینه.co.انگلستان گزارش شده است.

زن سوفی Gowing یک مادر چهار فرزند متوجه شدم که او تمدید او 60-یورو حد 22 یورو به عنوان او تا به حال به صرف بیش از حد معمول در برخی موارد به دلیل کمبود سهام در مغازه ها به دلیل انباشت.

Gowing گفت: “من فقط باید یک مقدار مشخصی از پول برای خرج کردن است که تعداد زیادی نیست. خانم تا گفتم که £82 لطفا’. من فکر کردم چه؟” و گفت که او هرگز فراتر از او 60 یورو حد Gowing شرمنده شد و در آستانه اشک فکر کردن در مورد قرار دادن مواد غذایی به ارزش 22 یورو پشت در قفسه.

“سپس آن مرد آمد پشت سر من و زمزمه در گوش من پس از من نخواهد بود خجالت و گفت:” نگران نباشید من پرداخت بقیه خواهد شد £20 در محل کار؟'” Gowing گفت:, و اضافه کرد که یک کارمند در فروشگاه ارائه کارکنان خود تخفیف برای کمک به خرید آیتم های او در نظر گرفته شده است.

“سپس من تا به حال برخی از تغییر و من پیشنهاد کرد که آن را به ولی او گفت:” شما آن را نگه دارید برای خودتان, شما به آن نیاز دارید بیشتر. و آن را واقعا به من کمک کند با بقیه روز.”

اگر چه او با چت مرد در پرداخت صف زودتر او گفت: “او دوست داشتنی بود. من می خواستم برای به دست آوردن نام خود را اما من خیلی خجالت کشیدم و از آن همه اتفاق افتاده است تا به سرعت.”

Gowing گفت که وضعیت با همه گیر شده است زندگی سخت ‘ او توضیح داد که مردی که به او کمک کرد و گفت: “او بیش از 60 او به من گفت که او تا به حال leukaemia دو سال پیش بیش از حد. وی با اشاره به دست های خود را نوه های بیش از حد.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>