خرید رپورتاژ

زن پس از نجات ربوده شده سه سال پیش فروخته شده سه بار در, gangraped – اخبار

منتشر شده در تاریخ: فوریه 13, 2020, 14:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | آگرا

این زن را نجات دادند همراه با او هفت ماه پسر از راجستان پس از او ساخته شده یک تماس پریشانی به پدر و مادر او

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

آگرا: در تکان دهنده در مورد یک زن را نجات دادند از Dholpur در راجستان بعد از او ربوده شد و از فیروزآباد در اوتار پرادش سه سال پیش که در آن او بود gangraped به فروش می رسد سه بار. 22 ساله را نجات دادند همراه با او هفت ماهه پسر از Benpura ایجاد کرد و پس از او ساخته شده یک تماس پریشانی به پدر و مادر خود را در روز سه شنبه بار از هند گزارش شده است.

به گفته پلیس او پیدا شد به فروش می رسد سه بار باند مورد تجاوز قرار گرفته و دو سال فروخته شد برای ازدواج.

این زن به یک مرد از Basar در آگرا ربوده شد در سال 2017 زمانی که او در خانه پدر و مادر در Paharpur در فیروزآباد. او ربوده شد و توسط یک زن از روستای خود را شناسایی به عنوان Omvati پس از توطئه با Bholaram که صاحب یک بیمارستان خصوصی و دوی سینگ صاحب یک النگو, کارخانه. او فروخته شد به یکی Pappu Gujjar تومان 50,000 که او را نگه داشته و برای یک سال و در مکان های مختلف و مورد تجاوز او در موارد متعدد. Pappu نیز آورده مردان با او به عنوان Bhupinder, دینا و Ramnath که مورد تجاوز قرار گرفته ، در حالی که او در آنجا ماند با Pappu او باردار شد.

با توجه به منابع Gujjar سپس فروش می رسد به یک Prem سینگ برای 70,000 تومان و هنگامی که او هفت ماه و بعد از آن به هنگام تولد به یک دختر بچه. هر شکایت کتبی توسط زن سینگ raped او پس از آن او باردار شد و به هنگام تولد به یک پسر. سینگ به فروش می رسد او دو سال دیگر برای Rs 2 lakhs و برنامه ریزی برای فروش به Ramdhin Gujjar در Benpura ایجاد کرد زمانی که او موفق به گرفتن یک تلفن و نام پدر او در شنبه شب. او روایت مصیبت و محل خود را و پس از آن بستگان او نزدیک Kanchanpur ایستگاه پلیس که در انجام عملیات امداد و نجات.

زن پدر, به نقل از روزنامه گفته است که از زمانی که او رفت از دست رفته شوهرش و برادر و عمو زاده و سایر بستگان نگه داشته و در جستجوی او. آنها هم تماس خود را به ایستگاه پلیس محلی اما او گفت که پلیس هر اقدام سختگیرانه عمل است. “من هرگز نمی تواند تصور کنید که مردم از من ایجاد خواهد ربودن دختر من به فروش او به گوشت تجارت در بازار پول. من می خواهم عدالت برای دختر من و آنها نیز بلافاصله به دنبال من نوه,” او اضافه شده است.

خانه ایستگاه افسر Kanchapur که در آن ماموران پلیس با انجام عملیات امداد و نجات گفت که Omvati, Pappu Gujjar Prem سینگ Bholaram, Devi Singh, Bhupinder, دینا, Ramnath و Ramdhin Gujjar برای آدم ربایی قاچاق انسان غیر قانونی حبس و gangrape تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی.

دایره بازرس Sepau روستا در Dholpur گفت که زن ارسال شده است برای معاینه پزشکی. به عنوان آنها در مرحله مقدماتی از پروب آنها در حال تلاش برای ایجاد دنباله ای از وقایع و گفته اند که آنها را بازداشت همه مجرمان درگیر در این پرونده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su