خرید رپورتاژ

زن چپ مبهوت پس از پیدا کردن او تاریخ را دوست شرکای جنسی لیست بر روی دیوار – اخبار

به روز شده: فوریه 21, 2020, 19:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از تاریخ چپ مرد در زمان پایین هیئت مدیره و شکست آن را به تکه های کوچک قبل از پرتاب آن را به زباله دانی خود را در پشت ساختمان

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در یک حادثه تکان دهنده یک زن بود که دعوت او را در تخت خود را به عقب گرفته شد زمانی که او کشف یک تخته نشان دادن تعداد شرکای جنسی خود هم اتاقی بود. انسان که دعوت کرده بود به جای او در زمان به Reddit به توضیح وضعیت خود را. او دارای برچسب ‘ناخالص بی ملاحظه خزنده و یک**سوراخ’ پس از flatmate مشترک جزئیات از یک هیئت مدیره است که او ایجاد کرده بود به پیگیری تعدادی از مردم او را با خواب است.

توضیح وضعیت خود را در Reddit ارسال مرد گفت که او زندگی می کند با سه نفر از دوستان خود در دانشگاه. او به تازگی به دعوت یک دختر به تخت خود را به مطالعه و تماشای فیلم با هم. مرد جوان که هیجان فوق العاده ای برای خود تاریخ رو تخت خود را آماده و حتی در زمان پایین یک هیئت مدیره است که یکی از هم اتاقی خود را ایجاد کرده بود.

در پست خود مرد گفت: flatmate فکر می کند آن را خنده دار و باحال برای پین های خود را با استفاده از کاندوم در تابلو اعلانات. از طریق هیئت مدیره, مرد اتاقی نشان داد تعداد بار او رابطه جنسی داشته است. او حتی در سمت چپ از هیئت مدیره پر از کاندوم در اتاق نشیمن برای همه برای دیدن گزارش آینه.Co.انگلستان.

این مرد همچنین گفت که هیئت مدیره دوخته بر دیوار است که واقعا و واقعا گران است و آن را به اتمام است با برچسب کنار شش کاندوم ها که دوخته به هیئت مدیره. مرد گفت که هم اتاقی خود را نادیده گرفته و درخواست خود را به هیئت مدیره کامل از کاندوم. در دفاع از خود اتاقی به جای آن استفاده می شود برای شستن و تمیز و خشک کاندوم قبل از سنجاق آنها را در هیئت مدیره دوباره.

زمانی که تاریخ خود آمد بیش از برای مطالعه و یک فیلم با هم, مرد رفته بود به شستن دست های خود را بدون متوجه باشند که هیئت مدیره بود روی دیوار. او گفت که این زن باقی مانده بود مبهوت ایستاده بود و در اتاق نشیمن به طور مداوم به دنبال در هیئت مدیره بر روی دیوار.

“او واقعا ناراحت کننده و از من خواست تا آنچه در آن بود, من خیلی عصبی و فشرد تا” مرد گفت. او در ادامه به ذکر است که چهره خود را تبدیل به رنگ قرمز روشن زمانی که او سعی در توضیح آن را به او. او گفت که شب خیلی بی دست و پا است که او در تاریخ نیست صبر کنید به تماشای فیلم.

پس از تاریخ چپ مرد در زمان پایین هیئت مدیره و شکست آن را به تکه های کوچک قبل از پرتاب آن را به زباله دانی خود را در پشت ساختمان. در پست خود مرد جوان به دنبال پاسخ به اینکه آیا او overreacted پس از تاریخ خود شد خراب.

ق کاربران مانده بودند در ناباوری با این واقعیت است که بدن تعداد در هیئت مدیره تا به حال حتی به طول انجامید تا زمانی که آن را انجام داد. در واکنش به پست یک کاربر گفت: “او در تمام احترام خود را به اشتراک گذاشته شده در فضای زندگی است. من نمی توانم باور کنم حتی به این می گویند اما شما لازم نیست صفحه نمایش خود را با استفاده از کاندوم در پورد در یک اتاق مشترک.”

کاربر دیگری می گوید: “دوستان خود” است gross بی ملاحظه خزنده و یک**سوراخ است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im