خرید رپورتاژ

زن سخنران سوخته زنده در ماهاراشترا وردها متهم absconding – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 03, 2020, 15:46 IST | ANI |

پلیس باید مطمئن باشید که آنها در حال تلاش برای تعیین انگیزه پشت این حادثه.

The image has been used for representational purposes only

تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

24 سال مدرس بود به آتش کشیده شد گفته می شود توسط یک jilted عاشق در ماهاراشترا وردها منطقه در نزدیکی هینگنقت منطقه در روز دوشنبه.

مجرد رنج می برد حدود 40 درصد سوختگی و درمان در ناگپور مبتنی بر بیمارستان.

صحبت در این حادثه پلیس بازرس Satyaveer Bhandivar گفت: “این حادثه زمانی صورت گرفت که بود از رفتن به کالج خود را در حدود ساعت 7 صبح روز دوشنبه صبح. مرد انداخت و نفت سفید در زن و او را در آتش. قربانی به بیمارستان منتقل شد و توسط مردم حاضر در سایت. او گرفته شده است به ناگپور برای درمان بیشتر. متهم است absconding ما در حال تلاش برای جستجوی او.”

پلیس باید مطمئن باشید که آنها در حال تلاش برای تعیین انگیزه پشت این حادثه.

در ضمن ناگپور مبتنی بر بیمارستان صادر پزشکی بولتن بیان کرد که قربانی دچار 40 درصد سوختگی.

“زن مربی آورده بود از اصلی مرکز بهداشت هینگنقت توسط هینگنقت پلیس به ناگپور بر اساس نارنجی شهرستان بیمارستان و موسسه تحقیقات با سابقه از سوزانده شدن زنده در موسسه علمی امروز صبح در حدود 7:15, هستم,” بیمارستان بیانیه بخوانید.

اولیه کمک های ارائه شده به بیمار و بررسی شد توسط سوختگی و جراح پلاستیک.

“او متوجه می شود مبتلا به درجه III عمیق پوستی و سوختگی پوشش سر و صورت و اندام فوقانی راست, چپ دست, بازگشت به بالا, full گردن با یک تقریب از 40 درصد سوختگی با صدمات استنشاقی موثر بر سیستم تنفسی نیز می باشد. او در حال حاضر بستری در CCU” در این بیانیه بیشتر بخوانید.

متهم است که در حال حاضر ازدواج است absconding و یک مورد ثبت شده است در این موضوع.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im