خرید رپورتاژ

زن جان عاشق در صفحه بعد می گوید: “حفاری او را تا او می آید در رویاهای من’ – اخبار

به روز شده: فوریه 19, 2020, 16:04 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | Madhya Pradesh

دو ماه بعد زن با عجله به در خانه و اعتراف کرد که او مرتکب جرم شده است.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

پلیس به تازگی بازداشت 25 سال پس از او اعتراف کرد که او تا به حال به دار آویخته و به خاک سپرده شد او را در اتاق خواب خود را بعد از یک بحث بین آنها دو ماه پیش. در یک حادثه تکان دهنده, زن, Janu سینگ Gond رفت و به او در خانه و روایت این حادثه. “لطفا حفاری او را چرا که او در حال آمدن است در رویاهای من” زن گفت: با توجه به گزارش در برابر هند.

روز سه شنبه پلیس که بدن از 26 سال Insaath محمد و ارسال آن برای کالبد شکافی. پلیس گفت: پس از مرگ آنها را کمک خواهد کرد درک اگر آن را یک قتل یا خودکشی به عنوان Janu نگه می دارد در حال تغییر اظهارات او را. Janu و مادر پارواتی دستگیر شده اند.

در حالی که Janu ساکن در Kamach روستای سیدھی منطقه اطراف 650km از بوپال Insaath بود ساکن Nirgoti روستا در ساتنا منطقه.

“او با یک شرکت خصوصی در حیدرآباد. او و دختر در آمد از طریق تماس با یک اشتباه شماره تماس بر روی تلفن همراه حدود سه سال پیش” VN یوگی Kusmi ایستگاه پلیس incharge بیان شد که در این گزارش.

پلیس گفت Insaath و Janu نزدیک کردم و حتی با هم زندگی می کردند در حالی که در حیدرآباد. یوگی مرد گفت: هنگامی که خواسته برای آمدن به موروارا و سپس او را به حیدرآباد. آنها پس از بازگشت به Kamach ایجاد کرد و او در آنجا ماند و در خانه برای چند روز قبل از بازگشت به حیدرآباد. این گزارش گفت که او اغلب بازدید Kamach و زندگی با این زن در حالی که پدر و مادر خود بی اطلاع بودند.

روز دوشنبه هنگامی که Janu نشان داد تا در آستان آنها شوکه شدند. او به آنها گفت که او “به دار آویخته او را با یک طول طناب” در خانه او در 7 دسامبر 2019.

مرد پدر و مادر غافل بودند که او مرده بود. “او گفت که او اعتراف beacause او را نگه می دارد دیدن Insaath در رویاهای خود را. پدر و مادر خود اطلاع Ram نگر ایستگاه پلیس در ساتنا و او دستگیر شد,” یوگی گفت: در گزارش.

او به پلیس گفت که Insaath خود را به دار آویخته و او به خاک سپرده شد او را از ترس. به گفته پلیس Janu مادر می دانست که Insaath مرده و به خاک سپرده شد اما آرام نگه داشته این همه در حالی که. “ما ثبت نام یک صورت و بدن در حال ارسال به ریوا برای پزشکی قانونی بررسی است. تا کنون تحقیقات ما نشان داده است که Insaath و دختر تا به حال مبارزه در دسامبر 7,” یوگی گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان